Фахівці Pirelli створили 6 варіантів шин для нового Lamborghini Urus
Дивитися всі Новини

Фахівці Pirelli створили 6 варіантів шин для нового Lamborghini Urus

Майстрам великого італійського виробника шин довірили розробити покришки для нового «супер-кросовера» від Lamborghini. В результаті, були створені 6 моделей з трьох найбільш популярних лінійок бренду. Очікується, що нові шини зможуть максимально розкрити потенційні можливості Lamborghini Urus, а також дозволять водієві повною мірою насолодитися процесом водіння.

Детальніше про шини

shinyПрацюючи над новинками, інженери компанії Pirelli враховували специфіку автомобіля і його серйозні динамічні характеристики. До слова, нова модель Ламборджині здатна розігнатися до 100 км/год всього за 3,6 секунди, а на досягнення швидкості 200 км/год їй потрібно не більше 13 секунд. При цьому, максимальна швидкість, яку може розвинути авто, становить 305 км/год.

Щоб охопити повний спектр потреб і запитів своїх клієнтів, фахівці Піреллі запропонували кілька типів покришок:

  • P Zero для тих, хто вважає за краще комфортабельну і продуктивну їзду;
  • Scorpion навпаки, підійде любителям ризику. Модель призначена для подорожей по бездоріжжю;
  • P Zero Corsa дозволить досягти відмінних результатів на гоночному треку.

Як відзначають самі розробники, нові покришки відрізняються прекрасним поєднанням показників функціональності зі спортивними характеристиками. Завдяки шести різним типам шин, власники Ламборджині Урус зможуть здійснювати поїздки по снігу, кам'янистій або піщаній місцевості, гоночних трасах і міських дорогах.

Не секрет, що по-справжньому універсальних шин не існує, адже параметри кожного виробу відповідають конкретним вимогам та умовам. Тому велику цінність мають розробки інженерів італійського бренду - нові зимові, літні та всесезонні шини дозволять найкращим чином оснастити потужний кросовер.

Дизайн і основні параметри шин

Чималу увагу майстри приділили зовнішньому вигляду нових покришок. Вироби вийшли стильними та сучасними, якраз до пари автомобілю. Вдосконалений протекторний малюнок і високоякісний компаунд дозволяють досягти високого рівня зчеплення з дорожнім полотном. З перешкодами у вигляді мокрої або засніженої траси відмінно справляються численні дренажні канали. Малюнок моделей можна охарактеризувати як «відкритий», що підвищує стійкість моделей при їзді по бездоріжжю. Крім того, покришки відрізняються маневреністю і керованістю, адже саме на ці характеристики в першу чергу звертають увагу власники Ламборджині.

На відміну від новинки, вихід якої тільки планується в майбутньому, літні шини Pirelli PZero вже зарекомендували себе в якості надійної та витривалої легкової гуми. Широкий розмірний ряд спрощує підбір покришок, а довговічність, зносостійкість і знижений опір коченню перетворюють модель на дійсно вигідне придбання.

В інтернет-магазині Інфошина можна купити ці шини з офіційною гарантією та на найвигідніших умовах.

18 січня 2018 р.