Скляний трактор від BKT Tires: незвичайні експонати виробника шин на виставці в Німеччині
Дивитися всі Новини

Скляний трактор від BKT Tires: незвичайні експонати виробника шин на виставці в Німеччині

На міжнародну виставку в німецькому місті Франкфурт-на-Майні індійські шинники з BKT Tires привезли свої найновіші розробки. Серед них новітні високотехнологічні покришки OTR-класу і кілька експонатів, які стали справжнім сюрпризом для відвідувачів.

Варто відзначити, що компанія BKT Tires - Balkrishna Industries Ltd вперше представляла свою продукцію на цьому заході. У 2018 році Міжнародна виставка запасних частин, обладнання та техобслуговування авто Automechanika проходила одночасно з виставкою шинної промисловості Reifen. Фактично, ці два заходи були поєднані, що сталося вперше за всю історію проведення виставок.

Значення виставки для індійського виробника шин

Розміщення стенду на такому масштабному заході має величезну значимість для будь-якого виробника. За словами Лучії Сальмазо, яка займає пост директора по маркетингу в європейському підрозділі БКТ, участь в Automechanika є для компанії новим викликом.

Звичайно, в першу чергу, присутність продукції бренду на такому популярному міжнародному майданчику допоможе знайти нових клієнтів, партнерів та інвесторів. Розширення аудиторії завжди було для компанії значущим фактором, адже саме це дозволяє виробникові постійно зростати і розвиватися.

Готуючись до участі, майстри компанії постаралися зберегти свій унікальний стиль оформлення експонатів, вироблений за роки співпраці з іншими виставками.

Що ВКТ привезли в Німеччину

Головним сюрпризом для відвідувачів стала цікава інсталяція, що вмістила гігантський самоскид і величезний трактор. Ці види техніки були зібрані фахівцями BKT зі спеціального оргскла. Метою виробника стала демонстрація інженерних і дизайнерських здібностей індійських майстрів. Для виготовлення кузова самоскида (який важить 6,5 тонн) були використані 127 листів органічного скла, близько 70 сполучних трубок і більше 500 нейлонових прокладок. Для нарізки скла майстри користувалися лазерними технологіями.

Велетенський самоскид оснащений покришками Earthmax SR 45 M в розмірі 24.00 R35. Ці спецшини були розроблені безпосередньо для установки на самоскиди з жорсткою рамою. Вони здатні забезпечити такому групногабаритному транспорту прекрасні їздові характеристики за будь-яких умов експлуатації.

У свою чергу, трактор, який важить 1,5 тонни, «взутий» в покришки Agrimax V-Flecto (розміри VF 710/60 R42 NRO і VF 600/60 R30 NR0). Це найсучасніші шини, створені для оснащення новітньої сільськогосподарської техніки. Завдяки мінімальному тиску на грунт і економному споживанню палива, модель підходить для їзди по підлозі, дорогах загального користування, зораному грунту. При цьому рівень тиску залишається незмінним, а параметри вантажопідйомності істотно вище, ніж у аналогічних шин інших виробників.

Крім того, на стенді БКТ були розміщені моделі BKT Portmax PT 93 і BK-Loader 53 для установки на портальні навантажувачі та техніку, яка використовується при переробці відходів.

17 вересня 2018 р.