Пусто
TGI розширює асортимент бюджетних пасажирських шин Cosmo
Дивитися всі Новини

TGI розширює асортимент бюджетних пасажирських шин Cosmo

Компанія Tire Group International робить ставку на свій бюджетний бренд Cosmo: в поточному році під цією маркою вийде ціла лінійка пасажирських покришок. Шини чотирьох моделей були розроблені з урахуванням вимог американських споживачів. Дебютують вони протягом року на ринку США.

Вихід TGI на новий ринок

Компанія Tire Group International з Тайваню відкрила нові шляхи розвитку: після поширення на ринку Латинської Америки та Азії бюджетний бренд Cosmo з'явиться у продажу в США. У разі успіху продукції Cosmo в американському сегменті Нова лінійка, представлена 4 моделями, вийде на ринок Європи.

Північноамериканська лінійка пасажирських шин Cosmo Tires складається з 4 моделей. Перше, чим привертають увагу новинки - своєрідні найменування моделей: Chubby Nubby MT, Sexy Beast UHP, Kitty Kat SUV UHP і EI JEF HT SUV. Як стверджують маркетологи компанії, незвичайні назви викличуть додатковий інтерес споживачів до нової продукції. Тим не менш Крім назв, шини Cosmo Tires володіють деякими важливими якостями, які дозволяють їм опинитися в виграшній позиції на ринку.

Згідно характеристиці керівництва TGI, новинки можна розглядати як преміальні шини початкового класу Tier 3. Їх відмітні властивості - висока продуктивність, яка забезпечується впровадженням нових шинних технологій, знижений опором коченню і мінімальним рівнем шуму.

Шини Cosmo: технічні особливості

Перша з чотирьох представниць лінійки - грязьова Chubby Nubby MT, рекомендована для пікапів і позашляховиків. Її відмінне властивість - агресивний малюнок протектора, посилений потужними блоками, міцними плечовими і бічними частинами. Шина успішно долає бездоріжжя і не відчуває труднощів із проходженням особливо в'язких грунтів. Вона представлена всього в 5 розмірах.

Шина для легкових авто Sexy Beast UHP названа виробником надвисокопродуктивною. Симетричний дизайн її протектора і спеціальний склад гуми сприяють м'якому і плавному ходу з мінімальним шумом і зниженими витратою палива. Ця варіація виготовляється у 12 типорозмірах.

Kitty Kat SUV UHP - високошвидкісна версія лінійки Cosmo. Її основне призначення - позашляховики і кросовери. Загальні властивості моделі - вдосконалені характеристики контролю на поворотах, керованості і гальмування. У продажу з'являться 5 типорозмірів цієї моделі.

EI JEF HT SUV - шосейний варіант для авто класу SUV. Модель зарекомендована як шина з найбільшим пробігом. Розмірний діапазон тут найбільш широкий і становить аж 14 типорозмірів.

З'явившись у 90-х роках в складі бренду TGI як компанія з виготовлення покришок вантажних, сільськогосподарських та індустріальних машин, з часом Cosmo розширила свій профіль. На американському ринку завжди актуальні всесезонні шини MT категорії, а також покришки, стійкі до гіршими дорогами і складних погодних умов. Відповідно з такою тенденцією Cosmo розробила відповідну лінійку широкого застосування.

26 квітня 2019 р.