Пусто
Toyo збільшує розмірний асортимент шин для пікапів
Дивитися всі Новини

Toyo збільшує розмірний асортимент шин для пікапів

Шинна компанія Toyo Tire U.S.A. повідомила про розширення своєї розмірної лінійки для потужних пікапів. Оновлення стосується популярної моделі Open Country M/T. Ці шини для великогабаритних автомобілів тепер випускатимуться у додатковому розмірі - 40х15.50 з діаметром 26 дюймів. Загалом діапазон буде розширений до 88 розмірів.

Оновлення в розмірній лінійці Toyo

​Американський підрозділ компанії Toyo в поточному році збільшить розмірну різноманітність своєї лінійки шин для потужних пікапів. Модель Open Country M/T тепер доступна у розмірі 40х15.50. Тим самим діапазон моделі тепер складає R15 - 26. Загалом на даний момент в лінійці 88 типорозмірів.

Ця модель з'явилася в асортименті бренду понад 10 років тому. До моменту свого виходу на ринок вона була в наявності тільки в одному розмірі. Завдяки своїм технічним властивостям Open Country M/T набула популярності серед власників потужних пікапів. У першу чергу цінуються її відмінне зчеплення і хороша тяга як за відсутності доріг, так і на міському асфальті і трасі. Саме здатність якісно і безпечно пересуватися по бездоріжжю відразу після появи на ринку принесла Open Country популярність у своїй категорії.

Основні властивості та оновлення

Всесезонні шини підвищеної прохідності Open Country M/T призначені для позашляховиків і кросоверів значної потужності. Їх спеціалізоване призначення - їзда складними дорогами і в умовах тотального бездоріжжя. У той же час за своїми властивостями вони універсальні, оскільки мають маркування Middle Terrain, яке означає можливість експлуатації на асфальтовому покритті. Покришки мають спеціальні гачкоподібні блоки, тому ідеально підходять для агресивного водіння.

Шини цієї моделі відрізняються хорошою тягою і керованістю. З цією метою вони були оснащені особливим симетричним спрямованим малюнком. Високій функціональності на бездоріжжі, бруді і снігу сприяє наявність масивних блоків, що формують 4 ребра. Сам протектор має форму гачка і містить велику кількість кутів і кромок. Саме агресивний малюнок протектора робить його таким корисним у відсутності асфальтованої дороги. У той же час блоки протектора мають такий напрям, який дозволяє зберігати ефективність і на рівному асфальті.

Для виштовхування снігу, бруду, каміння та інших сторонніх часток інженери компанії розробили спеціальний багаторадіусний профіль блоків плечової зони. Саме його властивості покращують прохідність покришки .

Щоб пікапи могли упевнено їздити по бездоріжжю, при створенні і удосконаленні шини особливу увагу приділили надійності конструкції. У тому числі - безпосередньо каркасу покришок. Його посилили додаванням 3-слойного поліестеру. Саме цей матеріал дає шині додатковий захист від ушкоджень різного роду. Розміщення поліестеру в центральній частині покришки збільшує її жорсткість, що допомагає продовжити термін експлуатації і підвищує вантажопідйомність.

24 травня 2019 р.