Трактори John Deere знову взують у шини Vredestein
Дивитися всі Новини

Трактори John Deere знову взують у шини Vredestein

Продукція компанії Vredestein знову вибрана для тракторів бренду John Deere. Днями стало відомо, що відомий виробник спеціалізованої техніки продовжує співпрацю з нідерландським шинним брендом. Власники тракторів John Deere зможуть обрати шини сімейства Traxion.

Vredestein: перевірене рішення для John Deere

Відомий виробник тракторів з Німеччини John Deere повідомив про своє рішення відновити співпрацю з компанією Apollo Vredestein.  2019 року дві лінійки, що виготовляються підприємством, отримають заводську комплектацію шинами, що належать до сімейства Traxion.

Починаючи з березня 2019 року покупцям тракторів двох лінійок – 6R і 6M, рекомендують взути транспортний засіб в одну з моделей Traxion від Vredestein.

Про те, що подібне рішення керівництва John Deere свідчить про високу якість гуми, заявили в самій шинній компанії. Фахівці характеризують шини Traxion як такі, що мають підвищений експлуатаційний ресурс, відмінне тягове зусилля, здатність самоочищатися і комфортним ходом. Саме ці якості потрібно для повноцінної роботи нових вдосконалених моделей тракторів John Deere. Ці ж характеристики офіційно підтвердили при недавньому проходженні тестів, що проводяться експертами Німецького сільськогосподарського суспільства. Високі експлуатаційні якості шин цього сімейства були визнані на виставці Lauma - 2019, де Vredestein отримала за цей продукт золоту медаль.

Властивості тракторних шин Vredestein

До сімейства Traxion входить ряд інноваційних шин, розроблених спеціально для тракторів вищого класу. У тому числі Traxion Optimall, літні шини , у розробці яких були використані спеціальні технології з поєднання гнучкості і міцності в структурі покришки.

Бічні стінки мають високу міру еластичності, що робить колеса рухливими і маневреними. При цьому використання спеціального високоміцного компаунда плечових зон і бортових частин дає необхідну жорсткість і захист від ушкоджень. Збільшена порівняно з іншими моделями і радіальна жорсткість - цей показник став вищий на 10%.

Особлива конструкція покришки дозволяє їй надійно працювати навіть при пониженому тиску, даючи потрібний рівень стійкості. Стійкості сприяє і ширша пляма контакту - тут воно більше на 15%, що ефективно працює при зниженні тиску. Підвищення пропорцій каучуку в нових моделях дає відмінну стійкість до зносу. Оновлений склад гуми також дозволяє зберегти оптимальний баланс між жорсткістю і еластичністю.

Співпраця обох компаній почалася декілька десятиліть тому. Vredestein регулярно забезпечує John Deere шинами для рулонних пресс-відбірників, вироблюваних у Франції.

Тісна співпраця у галузі тракторних покришок , на думку представників Vredestein, допоможе компанії зайняти впевненішу позицію в сегменті сільськогосподарських і промислових шин.

10 квітня 2019 р.