Triangle представить нові зимові шини на виставці Autopromotec-2019
Дивитися всі Новини

Triangle представить нові зимові шини на виставці Autopromotec-2019

Компанія Triangle анонсувала нові зимові UHP-шини, призначені для експлуатації у європейських умовах. Модель SnowLink PL02 вперше буде представлена на міжнародній виставці Autopromotec 2019.

Зимова UHP новинка від Triangle

На найближчій міжнародній автомобільній виставці Autopromotec-2019, яка пройде в Болоньї з 22 по 26 травня, китайський шинний бренд Triangle представить свою зимову новинку. Модель SnowLink PL02 до зими поточного року поповнить зимову лінійку компанії. Ці UHP-шини призначені для європейських дорожніх і погодних умов. Особливий акцент при розробці їхніх властивостей виробник зробив на адаптації гуми до скандинавських умов, про що повідомили технічні фахівці компанії, анонсуючи свою новинку.

Ці фрикційні зимові шини у лінійці бренду повинні замінити свій більш ранній аналог SnowLink PL01. Саме на нову версію покладають надії у Triangle, говорячи про очікуване підвищення продажів. Характеризуючи основні властивості нових зимових покришок, розробники серед її головних якостей називають хорошу керованість і високу стабільність зчеплення на засніженій або мокрій дорозі.

Експлуатаційні характеристики Triangle SnowLink PL02

За рядом технічних властивостей SnowLink PL02 відносять до високопродуктивних фрикційних шин скандинавського типу. Згідно з офіційною інформацією виробника і результатами проведених тестів, вони мають ряд конструктивних та технічних властивостей, які дозволяють їм з легкістю адаптуватися до європейської, в тому числі скандинавської зими. З цієї причини, як заявили в Triangle, над створенням цієї моделі працювали у тому числі фінські фахівці.

Головні технічні особливості моделі - поєднання спеціального асиметричного малюнку та м'якої, спеціально розробленої гумової суміші. Саме комплекс цих якостей дозволяє зберігати хороше зчеплення на мокрому або вкритому снігом асфальті.

Подібно до попередньої версії, новинка має спрямований V-подібний малюнок, який сприяє курсовій стійкості, в тому числі на високій швидкості. Це ж властивість протектора призначена для запобігання аквапланування. Це означає, що шина добре поводиться на мокрій поверхні. Покришки заявлені як тихий і економічний продукт з високою зносостійкістю.

У порівняльних тестах для фрикційних шин, які проводили спеціалізовані автожурнали, ця модель не посіла лідируючу позицію, але обійшла продукти інших відомих брендів.

Деякі експерти, оцінюючи заявлені якості покришок SnowLink PL02, відзначали, що ця модель дуже хороша на мокрому асфальті, тоді як експлуатація в умовах ожеледиці вимагає особливої пильності та обережності.

На виставці китайський бренд представить цілу лінійку покришок споживчого класу, а також кілька нових моделей з Європейського асортименту Triangle для вантажних автомобілів і автобусів. Саме в цій категорії бренд вважається одним з шинних лідерів.

18 травня 2019 р.