Український виробник візьме участь у Міжнародній виставці Reifen 2018
Дивитися всі Новини

Український виробник візьме участь у Міжнародній виставці Reifen 2018

Нещодавно стало відомо про те, що українські шинники з компанії «Росава» представлять свою продукцію в німецькому місті Франкфурт-на-Майні в ході Міжнародної виставки Reifen 2018. Цікаво, що в цей раз виставка поєднана з іншим великим заходом - Automechanika. В результаті, це масштабна подія у світі шин співпаде з найважливішим для світового автобізнесу заходом. Виставка Automechanika / Reifen 2018 пройде в період 11-15 вересня.

Програма та плани українського виробника

Росава привезе до Німеччини свої найуспішніші моделі. У числі виставкових примірників відвідувачі виставки побачать як зимові покришки для легкових авто, так і всесезонні шини для кросоверів, і легковантажних гуму, і надзвичайно популярні літні моделі бренду Преміоррі.

Також крім автомобільної гуми виробник підготував кілька розробок для оснащення аграрної техніки. Це спецшини Rosava TR-106, Rosava-AgroS TR-203 і Rosava-AgroS TR-103.

На стенді Росава будуть представлені наступні експонати:

  •  Premiorri Vimero SUV - всесезонна шина, створена спеціально для установки на міські позашляховики. Головною особливістю моделі став унікальний дизайн протекторного малюнка, важливою перевагою також виступає оптимізований склад гумової суміші. Наявність силики підвищує рівень безпеки їзди і акустичний комфорт;
  •  Premiorri Vimero-VAN - всесезонна модель з ненаправленим протекторним малюнком, призначена для легковантажних автомобілів. Шина стала популярною завдяки своїй легкій стабільної керованості, відмінним гальмівним характеристикам і прекрасній стійкості до зношування. Не менш важливою характеристикою для більшості автовласників також став знижений опір коченню і довговічність покришки;
  •  Premiorri ViaMaggiore Z Plus - зимова модель фрикційного типу зі скандинавським малюнком протектора. Шина підходить для легкових авто, а також (за рахунок підвищеної вантажопідйомності) може бути використана для оснащення транспортних засобів з високим центром тяжіння. На виставці буде представлений широкий асортимент розмірів покришки, включаючи типорозмір 225 / 40R18 з низьким профілем;
  •  Premiorri Solazo S Plus - літня шина , випущена в 2016 році. Завдяки стабільній керованості, швидкому гальмуванню на сухій і мокрій дорозі, а також чутливій ​​реакції на рульові команди, покришка стала справжнім лідером продажів. На міжнародній виставці Automechanika / Reifen 2018 покришка буде представлена ​​в розмірі 245 / 40R19.

Іншими експонатами компанії Росава стануть моделі: Rosava Snowgard, Rosava Itegro, Premiorri Vimero, Rosava Snowgard-VAN.

Нове обладнання та нова лабораторія Росава

Участь в міжнародних виставках є частиною нової стратегії компанії, яка передбачає розширення присутності брендів Преміоррі і Росава в європейських країнах і ближньому зарубіжжі. Не менш важливим для компанії стає також покупка і установка нового обладнання, а також отримання сертифікатів міжнародного зразка.

Про масштабну модернізацію на заводі білоцерківського виробника ми вже повідомляли в наших попередніх публікаціях, але зовсім недавно була завершена процедура акредитації нової випробувальної лабораторії на заводі Росава.

Компетентність лабораторії підтверджена атестатом національного агентства з акредитації України, також це означає, що вона відповідає вимогам ДСТУ ISO / IEC 17025: 2006 (ISO / IEC 17025: 2005).

Лабораторія отримала дозвіл на проведення вимірювання і випробування параметрів пневматичних легкових шин для автомобілів і трейлерів, а також для легковантажних авто і сільськогосподарської гуми.

03 вересня 2018 р.