Управляти на відстані – інновації Sumitomo
Дивитися всі Новини

Управляти на відстані – інновації Sumitomo

Сучасний розвиток технологій вражає швидкістю і масштабами. Прогрес входить в всі сфери життя, включаючи і шинну індустрію. Всесвітньо відомі бренди підвищують екологічність своєї продукції, впроваджують інновації, шукають способи зробити свою продукцію ще більш сучасною. Так, компанія Sumitomo створила і тестує сервіс, що дозволяє на відстані дізнатися про стан зимових і літніх шин , з'ясувати рівень тиску в них.

Дізнатися про шини все з будь-якої точки світу

Сервіс, створений Sumitomo, повинен підвищити безпеку дорожнього руху, зменшити час простою транспорту і в цілому допомогти як великим автопаркам, так і окремим автовласникам. Суть технології полягає в тому, що будь-який водій через хмарні сервіси зможе з'ясувати рівень тиску в шинах, їх температуру і загальну готовність до експлуатації. Зараз проводяться тести, покликані виявити загальну ефективність сервісу.

Інновація Sumitomo дозволить збирати відомості зі спеціальних датчиків системи TPMS, які монтуються в покришки. При тому місце положення власника автомобіля значення не має. Такий підхід, на думку представників компанії, дозволить не тільки підвищити безпеку на дорогах, але також збільшити термін служби шин і оптимізувати витрати палива. Рівень тиску в шинах в даному випадку грає ключову роль.

На даний момент в тестах беруть участь автопарки, що займаються лізингом і орендою автомобілів. Паралельно з цим фахівці компанії виявляють способи підвищення ефективності сервісу - його хочуть зробити зручним і доступним для водіїв по всьому світу. Розглядається можливість відстежувати стан шин за допомогою спеціального сайту або програми. У майбутньому такі сервіси будуть затребувані повсюдно, відзначають в компанії. Це пов'язано з активним розвитком сегмента безпілотних авто, де контроль всіх систем на відстані буде необхідний на постійній основі.

Про компанію Sumitomo

На азіатському ринку компанія працює з 1909 року. Зараз, завдяки відмінній якості і доступними цінами, бренд відомий у всьому світі. Серед переваг продукції Sumitomo слід зазначити:

  •         високу технологічність;
  •         безпеку;
  •         тривалий термін експлуатації;
  •         паливну економічність;
  •         ходимість і витривалість;
  •         доступність для широкої аудиторії покупців.

Бренд постійно вдосконалює якість шин, вдаючись не тільки до свого багаторічного досвіду, а й використовуючи інноваційні підходи та матеріали, постійно оновлюючи технічну базу. Застосовуючи новітні формули компаунда, Sumitomo змогла домогтися високої стійкості покришок до температурного впливу і зносу. Зниження опору коченню допомогло оптимізувати витрату палива і знизити кількість шкідливих викидів в атмосферу. У поєднанні з інноваційним сервісом для відстеження температури і тиску шини Сумітомо стануть відмінним придбанням як для окремих автолюбителів, так і для власників автопарків.

07 жовтня 2020 р.