Стійкі до проколів шини Pirelli були омологовані більше 500 разів
Дивитися всі Новини

Стійкі до проколів шини Pirelli були омологовані більше 500 разів

Багато сучасних великих шинних брендів випускають покришки з технологією Run-Flat. Вона дозволяє зберігати форму навіть після проколу і на низькій швидкості дістатися до найближчого шиномонтажу. Саме тому компанії прагнуть зробити свою продукцію із застосуванням такої інновації. Італійська корпорація Pirelli не стала винятком. Як результат - її продукція була обрана для первинної комплектації найрізноманітніших марок авто більше 500 разів.

Причини популярності італійських покришок

Компанія Pirelli - один з провідних постачальників шин для первинної комплектації таких легендарних марок авто, як BMW, Cadillac, Dodge, Jeep, Mercedes, Rolls-Royce і багатьох інших. В цілому шинна продукція італійського бренду пройшла омологацію майже 3 тисячі разів. При цьому більш, ніж в 500 випадках вибір автовиробників припав саме на покришки з конструкцією Run-Flat.

Ключова перевага цієї технології полягає в тому, що легкова шина отримує спеціальну конструкцію бічних стінок. Якщо з якоїсь причини відбувається втрата тиску, на такій гумі можна продовжувати рух до 80 км на швидкості близько 80 км/г. Так що, навіть у разі раптового пробою, водій може спокійно і безпечно дістатися до найближчої ремонтної майстерні. Також більше не потрібно займати багажник запаскою.

Працюючи з різними автовиробниками, Pirelli дотримуються принципу Perfect Fit. Це означає, що покришка створюється для конкретної марки і моделі автомобіля і ідеально підходить саме для нього. Процес доопрацювання займає два-три роки, протягом яких фахівці Pirelli тісно співпрацюють з інженерами автокомпанії, з'ясовуючи всі ключові нюанси і з огляду на найменші деталі та вимоги моделі авто.

Серед схвалених безпрокольних італійських покришок присутні 326 літніх моделей, 100 зимових та 90 всесезонних. Відзначимо, що компанія Pirelli створює за технологією Run-Flat шини PZero, Cinturato, Scorpion, Scorpion Winter, Winter Sottozero 3 і Winter Sottozero Series II.

Про виробника

Італійський бренд Pirelli існує вже понад 100 років. За цей час він встигла створити не одну унікальну модель гуми, активно співпрацює з різними спортивними змаганнями і постійно вдосконалює свою продукцію.

Саме індивідуальний підхід до створення покришок для кожної окремо взятої моделі авто дозволив компанії добитися найвищих показників безпеки та комфорту керування автомобілем. Компанія передбачила всі можливі складнощі, з якими гума може зіткнутися під час експлуатації.

Також до уваги приймаються і кліматичні умови регіону, куди експортується продукція бренду. Так що, купуючи шини Pirelli, можна бути впевненим - в будь-яку погоду і на будь-якій поверхні вони будуть дійсно продуктивними і безпечними.

12 липня 2018 р.