В асортименті Sumitomo - нова всесезонна спортивна модель
Дивитися всі Новини

В асортименті Sumitomo - нова всесезонна спортивна модель

Бренд Sumitomo оновлює свою спортивну всесезонну лінійку моделлю для спорткарів, кросоверів і позашляховиків. Шини HTR A/S P03 багато в чому продовжують традиції своїх попередників минулих років. Але разом з тим в них поліпшено ряд показників, у тому числі швидкісний потенціал і витривалість.

Шини нового покоління HTR A/S P03 від Sumitomo

У поточному сезоні на ринок виходять нові шини бренду Sumitomo для всесезонного використання. Покришки заявлені як спортивний варіант для седанів і кросоверів. Їх технічні та експлуатаційні властивості базуються на характеристиках більш ранньої моделі HTR A/S P02. У тому числі, як заявили в Sumitomo, без змін залишилися гальмівні властивості на сухій дорозі і низький рівень шуму під час руху. Але за швидкістю гальмування на мокрій дорозі, зчепленням на снігу, комфортом і стійкістю до зносу вони перевершують попередню модель. За прогнозом виробника, всесезонні шини цієї версії призначені для швидкісного руху в межах до 270 км/год.

Спортивна модель HTR A/S P03 спочатку з'явиться у продажу в країнах Північної Америки, потім перейде на європейський ринок. На даний момент вона заявлена у 75 затребуваних типорозмірах у діаметрі від 15 до 20 дюймів. Коли саме шини з'являться у продажу в Європі, у тому числі в Україні, виробник поки не повідомляє. Ця інформація буде доступна після офіційного виходу в продаж у Північній Америці.

Експлуатаційні характеристики Sumitomo HTR A/S P03

Поповнивши лінійку HTR A/S, нові шини здобули поліпшені технічні властивості порівняно з попередніми версіями:

  •  наявність унікального малюнка протектора зі спеціальними 3D-ламелями сприяє покращенню контакту з дорогою. Завдяки наявності спеціальних кромок з ріжучою конструкцією підвищується зчеплення на будь-якій поверхні. Спеціальні ламелі у поєднанні з властивостями складу гуми роблять знос більш рівномірним;
  •  посилена конструкція шини сприятливо впливає на міцність і стійкість до зносу;
  •  підвищена жорсткість бічних стінок покришок необхідна для більш надійного і чіткого проходження поворотів, у тому числі на високій швидкості і слизькій дорозі;
  •  підвищена кількість силіки у складі компаунду, що необхідно для підвищення мокрого зчеплення. Позитивно такий склад діє і на тривалість служби покришок.

У спортивній лінійці Sumitomo вже присутні більш ранні моделі HTR A/S P02 і HTR A/S P01. За основу нової версії була взята остання HTR A/S P02. Загалом малюнок протектора новинки залишився практично без змін. Усі властивості були поліпшені і вдосконалені для можливості цілорічної експлуатації, у тому числі у кліматі Північної Америки, а також північних і помірних кліматичних умовах Європи.

22 вересня 2020 р.