Victra Sport 5 – новий флагман від Maxxis
Дивитися всі Новини

Victra Sport 5 – новий флагман від Maxxis

У німецькому Кельні пройшла виставка шинного виробництва The Tire Cologne 2018. Багато іменитих брендів презентували тут свою продукцію і показували останні напрацювання. Не стала виключенням і компанія Maxxis з Тайваню. Вона показала свою нову флагманську модель літньої гуми Victra Sport 5.

Детальніше про новинку

При створенні даної моделі автомобільної гуми ставка була зроблена на високу продуктивність. Покришка призначена для легкових автомобілів підвищеної потужності. Серед ключових особливостей - підвищена маневреність, курсова стійкість, швидкісна реакція на рульові команди.

Victra Sport 5 прийшла на зміну іншої моделі - Maxxis Victra Sport VS01. Нове покоління шин отримало в своє розпорядження покращену формулу компаунда і вдосконалений протекторний малюнок. Ці нововведення зробили неперевершеними такі характеристики шин, як гальмування на мокрій дорозі і комфорт управління. Зокрема, гальмівний шлях під час опадів скоротився на 30%, а на сухій трасі - на 10% в порівнянні з попередньою моделлю.

Дизайн протектора натхненний хижими анімалістичними мотивами. Гострі канавки оснащені прихованими крайками, що створюють додаткове зчеплення. Їх форма була запозичена дизайнерами зі світу дикої природи - канавки нагадують кігті леопарда, а сама шина, за словами виробників, може зрівнятися з цією твариною в витонченому підкоренні швидкості.

​Дренажна система включає в себе цілу мережу кільцевих і похилих борозен, які справляються з виведенням вологи з-під плями контакту в лічені секунди. Це допомагає покришці ще більш впевнено почувати себе під час опадів.

Плечові зони складаються з масивних блоків, що поліпшують швидкісне маневрування і підвищують гальмівні властивості. Ці якості також сприяють легкому перестроюванню і здійсненню поворотів. Крім того, шина має посилений внутрішній каркас, що забезпечує додаткову курсову стійкість.

Гумова суміш Victra Sport 5 має підвищений вміст силіки. Це дозволяє зробити шину більш стійкою до зносу і знизити опір коченню. Крім того, така формула значно поліпшила паливну економічність покришки.

Про виробника

Тайванська компанія Maxxis працює в сфері шиновиробництва вже більше 40 років. За цей час бренд встиг зайняти впевнену позицію на ринку і стати одним з найбільших виробників автомобільної продукції. Крім шин для легкових автомобілів , в каталогах бренду можна також знайти покришки для велосипедів, комерційного транспорту, позашляховиків, квадроциклів та спецтехніки.

Продукція Maxxis відома своєю міцністю і стійкістю до зносу. Такий ефект досягається завдяки використанню високоякісної сировини при виробництві покришок. Також, кожна шина має в своєму розпорядженні посилений корд. Висока ефективність і тривалий термін служби робить дану гуму дійсно вигідним придбанням.

14 червня 2018 р.