Vipal  представила протекторну новинку підвищеної міцності
Дивитися всі Новини

Vipal представила протекторну новинку підвищеної міцності

Компанія Vipal повідомила про випуск нового високоміцного протектора, призначеного для відновлення шин вантажного напрямку. Новинка моделі VM540 розрахована на причепи або провідну вісь вантажівок. Відновлені шини на основі цього компаунда однаково хороші на асфальтованих дорогах і бездоріжжі - їх конструкція забезпечує тривалий пробіг і мінімальну схильність до пошкоджень.

Презентація протектора високої міцності від Vipal

Компанія Vipal, яка відома в сегменті продукції для відновлення шин і отримала певне визнання в цьому напрямку, повідомила про чергову новинку. Інновація була представлена у Північній Америці, де Vipal продемонструвала новий протектор VM540. Ця протекторна стрічка була розроблена для відновлення вантажних шин. Основне призначення нової моделі протектора - ведуча вісь вантажівки і причепи.

Творці нової протекторної стрічки описали її як матеріал, що забезпечує ідеальне зчеплення з поверхнею будь-якого типу. А тому він підходить для доріг будь-якої якості, добре поводиться на бездоріжжі. Новий протектор таким чином забезпечує високий рівень захисту від пошкоджень і підвищує прохідність шин в складних умовах, відповідає вимогам, яким повинні задовольняти вантажні всесезонні шини .

VM540 від Vipal: експлуатаційні властивості і призначення

Високі експлуатаційні властивості компаунда забезпечують такі його технічні особливості:

  • Використання жорстких плечових зон у конструкції протектора. У поєднанні з канавками, розташованими певним чином, висока жорсткість плечових зон підвищує стійкість до пошкоджень механічного характеру. Поєднання цих же елементів підвищує продуктивність шин;
  • Особливі фізичні та хімічні властивості компаунда. Склад гуми, розроблений з урахуванням навантажень, які витримують вантажні шини, позитивно впливає на рівень зносостійкості. А наявність заглиблень спеціальної форми у поверхні протектора запобігає потраплянню в поглиблення каменів і подальшому пошкодженню корпусу покришки.

Сукупність властивостей нового протекторного матеріалу дозволяє підвищити термін експлуатації у широкому розмаїтті дорожніх і погодних умов. Але додатково до них виробник пропонує нову функцію - наявність технології Eye Control. Її завдання - своєчасно визначити рівень зносу покришки і виявити можливі деформації у структурі шини або порушення балансу або геометрії.

Vipal вважається одним з лідерів з виготовлення протекторних стрічок для відновлення шин. В її асортименті - чимало вже відомих і заслужили нагороди продуктів. У тому числі протягом кількох останніх років використовуються Vipal VL 140. Ця модель заявлена як протекторний матеріал для використання на міських дорогах і в промисловому застосуванні. VL 140 можна використовувати в межах міста і для тривалих магістральних перевезень. Відновлені шини з застосуванням цього протектора розраховані на пробіг тривалістю 150 - 200 тисяч км. Одна з відомих попередниць нового продукту - VL 130 Eco. Ці протекторні стрічки, крім високих експлуатаційних якостей, відповідають сучасним вимогам американського управління з охорони навколишнього середовища.

Новий протекторний матеріал VM540 містить у собі всі основні властивості та переваги попередніх версій. Крім того, він доповнений абсолютно новими властивостями, необхідними для вантажних шин.

15 травня 2019 р.