Пусто
Зустрічаймо нові позашляхові шини від Goodyear
Дивитися всі Новини

Зустрічаймо нові позашляхові шини від Goodyear

Відомий бренд Goodyear вирішив розширити серію Eagle F1 Asymmetric, яка здобула популярність на світовому ринку. У цьому році виходить її позашляхова версія – Eagle F1 Asymmetric 3 SUV. Ці літні покришки гарантують оптимізацію гальмівної динаміки та легкість керування. Вони однаково впевнено почуваються як на сухих, так і на вологих дорогах. Перший типорозмір цієї новинки, 255/50 R19 107 Y XL, вже вийшов у продаж, згодом планується розширення лінійки до 28 розмірів з посадковим діаметром від 18 до 22 дюймів.

Технічні характеристики шини Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

shinyНова покришка розроблена за допомогою інноваційної технології Active Braking Technology. Це дозволяє розширити пляму контакту, особливо під час гальмування. Також ця розробка гарантує новій шині міцне зчеплення.

Протекторній малюнок цієї поза шляхової покришки, як і в легкової моделі, складається з п’яти ребер та є асиметричним. Жорстка медіальна зона дозволяє розвивати велику швидкість та зберігати при цьому керованість. Також взаємне розташування насічок на ній гарантує миттєву реакцію на повороти керма та короткий гальмівний шлях. Широкі плечові зони підтримують стабільну траєкторію руху та забезпечують маневреність. Чотири повздовжні канавки на протекторі швидко видаляють дощову воду з-під контактної плями.

Склад компаунду, створеного із застосуванням технології Grip Booster Technology, підсилює зчеплення шин з дорожньою поверхнею. Також при його розробці була застосована технологія UHP Cool Cushion Layer, що поліпшує керованість шини  та знижує опір коченню. Крім того інженери Goodyear довго працювали над поліпшенням конструкції шини за рахунок нової технології SUV-Optimized Construction. Кордної матеріал, який використовується для різних верств шини, поліпшує керованість на високих швидкостях, оптимізує жорсткість та скорочує знос.

Переваги нової покришки

Порівняльні тести, проведені на замовлення Goodyear фахівцями TÜV Süd за участю шин Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, підтвердили ключові плюси нової шини Goodyear. Разом з нею у випробовуванні брали участь моделі Bridgestone Dueler H / P Sport, Pirelli P Zero Rosso та Michelin Latitude Sport 3 (у типорозмірі 255/50 R19 107Y). Як заявляє виробник, Eagle F1 Asymmetric 3 SUV показали безпечний гальмівний шлях на сухому та вологому асфальті – на 1,2 метри коротше порівняно з кращим результатом конкурентної моделі.

shiny

Основні переваги новинки від Гудієр:

  • міцне зчеплення з дорогою;
  • короткий гальмівний шлях;
  • гарна керованість;
  • курсова стійкість;
  • акустичний комфорт;
  • паливна економічність;
  • стійкість до аквапланування;
  • витривалість.

Перші типорозміри нової шини для позашляховиків з’являться на українському ринку найближчим часом. Придбати їх за вигідними розцінками можна буде в інтернет-магазині Інфошина. Ми завжди тримаємо руку на пульсі шинного світу на пропонуємо найкращі новинки відомих виробників!

21 березня 2018 р.