А вы уже приобрели календарь Momo Tires на 2018 год?
Дивитися всі Новини

А вы уже приобрели календарь Momo Tires на 2018 год?

Багато хто з водіїв знає, що кожного року компанія Pirelli випускає календар, що зачіпає важливі соціальні проблемі. Наприклад, у 2017 він вийшов під назвою «Emotional» та був присвячений звільненню від нав'язаних стандартів жіночої краси. Щороку вихід календарів від Піреллі – це подія, що визиває великий суспільний резонанс. У цьому році досвід компанії вирішив перейняти й Momo Tires – виробник дисків, шин та аксесуарів для спортивних авто. За його підтримки вийшов календар, присвячений проблемам екології.

Детальніше про проект

shinyВідомо, що до розробки календаря долучився Пол Ніклен – відомий морський біолог та за сумісництвом фотограф. Проект отримав назву «Arctic World» та був реалізований за підтримки National Geographic. Було зроблено 13 фото, що розкривають насущні проблеми флори й фауни. Вони демонструють красу тварин та ландшафтів Арктики, які за відсутністю належного захисту незабаром можуть зникнути. І тут простежується чітка нитка зв'язку з виробництвом та використанням шин, викидами у атмосферу. Усі ці факторі загрожують навколишньому середовищу, тому є актуальною проблемою для шинних компаній.

Не випадковим є вибіл Пола Ніклена для співпраці у цьому проекті. Адже він є співзасновником некомерційного агентства морського спадщини, що протягом багатьох років підтримує збереження Світового океану. Керівництво Momo Tires дуже пишається роботою разом з ним та з National Geographic. Компанія сподівається, що цей календар – лише перший етап амбітного проекту з підвищення обізнаності у питаннях, що стають критичнішими та вимагають від громадськості все більше уваги.

Окрім того, що календар 2018 року від Momo Tires зачіпає важливі проблеми сучасності, він ще й дуже красивий. Фото Пола Ніклена виконані бездоганно, вони заворожують та надихають більш свідомо відноситися до природи. Це дуже емоційний проект, який здатний перевернути світогляд багатьох людей. Принаймні, компанія Momo Tires на це сподівається та не збирається зупинятися. То ж чекаємо на ще більш емоційні календарі у наступних роках. До речі, цікаво, що підготував нам бренд Pirelli у 2018? «Інфошина» незабаром про це повідомить!

Детальніше про Momo Tires

shiny​Ця італійська компанія добре відома багатьом водіям як виробник литих дисків. Також вона випускає аксесуари для гоночних та спортивних авто. З 2012 року під цим брендом виходять шини. Це переважно літні покришки для легкового транспорту, але у асортименті зустрічаються також моделі для позашляховиків та легко вантажних авто, а також всесезонна гума. Головна «фішка» виробника – використання сучасних технологій. Наприклад, RunFlat, що дозволяє продовжувати рух навіть у разі пошкодження, а також розробки, що сприяють зниженню паливних витрат.

Бездоганна репутація та багаторічна історія зіграли на руку бренду, й шини Momo змогли швидко завоювати серця споживачів, що давно звикли до високої якості продукції компанії.

03 січня 2018 р.