Yokohama представила нові легкові шини Alliance
Дивитися всі Новини

Yokohama представила нові легкові шини Alliance

Японський шинний бренд Yokohama виводить на ринок Європи нову модель легкових шин лінійки Alliance. Впродовж року очікується випуск Alliance 030ex Al30. Анонсовані брендом шини будуть представлені в категорії бюджетних покришок.

Особливості новинки від Yokohama

Бренд Alliance, що належить корпорації Yokohama, оголосив про вихід нової моделі літніх шин. Модель 030ex Al30 була анонсована ще в 2017 році, проте її вихід на європейський ринок відбудеться тільки до літнього сезону- 2019. Згідно з очікуваннями експертів, нова гума займе своє місце в категорії бюджетних покришок для легкового транспорту.

Alliance 030ex Al30 мають стандартні для шин Yokohama властивостями. У тому числі при створенні цієї моделі розробники застосували перевірений у більше ранніх моделях малюнок протектора. Так, дизайн багато в чому повторює дітище основного бренду Yokohama Ecos ES31. Порівняно із вже існуючими покришками поліпшені були показники безпеки на мокрій дорозі, оптимізована витрата палива. Знижені показники шуму при русі, що сприяє підвищенню акустичного комфорту.

Нова літня модель вийде в 28 типорозмірах. Діапазон посадочного діаметр виробів складе від 13 до 18 дюймів.

Експлуатаційні властивості

Оскільки в основі технології нових шин лежать принципи, традиційно використовувані в розробках Yokohama, основні властивості нових покришок багато в чому схожі. Ці симетричні літні шини ненаправленого типу мають наступні властивості:

  • Особливості будови протектора: наявність суцільного плоского ребра в центральній секції. Ця риса сприяє збільшенню курсової стійкості автомобіля і покращує рівень керованості на високій швидкості;
  • Наявність широких канавок, завдяки яким забезпечується ефективне виведення вологи з контакту. Ця властивість допомагає зберегти стійкість після дощу;
  • Використання особливої форми плечових канавок покришок забезпечує високий рівень ізоляції від дренажних каналів. В результаті ефективно знижується рівень шуму при русі машини;
  • Застосування спеціально розробленої суміші гуми при виготовленні протектора знижують виділення тепла, а також протидіє опору кочення. У результаті перераховані властивості збільшують продуктивність гуми.

Профіль шини Alliance був розроблений із застосуванням спеціальної технології, що регулює тертя при русі. Ця якість запобігає швидкому зношуванню виробу, подовжуючи термін його експлуатації. А каркас покришки з оптимізованим рівнем жорсткості попереджає надмірний нагрів конструкції.

Як повідомив виробник, свій малюнок протектора нова модель отримала від однієї з класичних моделей Yokohama, що з'явилася на ринку раніше. Але додатково до якостей, властивих моделі-попередникові, при розробці нової модифікації було приділено увагу поліпшенню поведінки на мокрому асфальті і зниженню паливних витрат.

05 лютого 2019 р.