Пусто
Yokohama випускає нові комерційні всесезонні шини
Дивитися всі Новини

Yokohama випускає нові комерційні всесезонні шини

​У шинній компанії Yokohama Rubber повідомили про вихід на європейський ринок нової всесезонної моделі комерційного сектора. Шини BluEarth-Van All Season RY61 з'являться у вільному продажу навесні 2021 року. Вони призначені для комерційних фургонів і розроблені для ефективної роботи протягом усього року.

Інноваційні комерційні шини від Yokohama

Yokohama Rubber анонсували появу на ринку Європи нових покришок, призначених для комерційних фургонів. Модель BluEarth-Van All Season RY61 належить до всесезонного сегменту і має відповідне маркування. Новинка випущена під слоганом "Сильні та рівні у будь-яку погоду", що підтверджується заявленими виробником властивостями. Так, нові всесезонні шини , згідно з характеристикою представників Yokohama, розроблені як продуктивна і безпечна модель на снігу, але при цьому вони не втрачають своєї продуктивності на сухому і мокрому асфальті. Модель відзначається довготривалістю і міцністю у поєднанні з потужними і комфортними ходовими властивостями.

Шини вже пройшли необхідну сертифікацію в Європі і були відзначені стандартним всесезонним маркуванням 3PMSF, яке підтверджує ефективність їх роботи в умовах засніжених доріг. Відразу після виходу на міжнародний ринок шини будуть представлені у 23 різних типорозмірах в діапазоні 195/70R15C 104/102T - 225/55R17C 104/102H. В цілому японський бренд з кожним роком збільшує присутність своїх шин для всесезонної експлуатації на європейському ринку, постійно покращуючи їх властивості і модернізуючи для популярних напрямків, у тому числі в комерційному сегменті.

Технічні та експлуатаційні властивості

Своєю високою продуктивністю нові всесезонні шини для фургонів зобов'язані певним технічним характеристикам:

  •  унікальний дизайн протекторного малюнка. Він складається з 4 ребер із застосуванням спеціальної технології Yokohama під назвою Triple WD Groove. Полягає вона у використанні зигзагоподібної канавки по центру протектора і ще двох поздовжніх канавок по різних сторонах. Завдання цих елементів - своєчасно відводити воду з протектора і запобігати акваплануванню;
  •  у конструкції плечових блоків застосовуються спеціальні ламелі Snow-Biting Sipes. Вони забезпечують хороше зчеплення зі снігом завдяки створенню необхідного кромкового ефекту;
  •  наявність масивних блоків у центральній і плечових частинах покришок , які підвищують площу контакту з дорогою. Тим самим вдається підвищити якість керованості і термін служби покришок;
  •  розробка інноваційного компаунду з трьох різних полімерних матеріалів. Як результат - шини отримують більш тривале життя. Крім того, оскільки у складі гуми застосовується оптимальна кількість силіки, інженерам Yokohama вдалося домогтися кращого співвідношення між продуктивністю на мокрій поверхні та економією палива.

Перешкоджає розтріскуванню боковини особливий її дизайн, розроблений спеціально для BluEarth-Van All Season RY61. А бортова частина нової моделі була оптимізована для зменшення швидкості зносу і попередження сходження покришки з ободу.

 

05 листопада 2020 р.