ZC Rubber представила нові шини Westlake для кросоверів
Дивитися всі Новини

ZC Rubber представила нові шини Westlake для кросоверів

Один з найбільших китайських шиновиробників ZC Rubber офіційно представив нові шини для цілорічного використання для кросоверів під брендом Westlake. Призначені для автомобілів SUV-класу Westlake SU321 найближчим часом з'являться на міжнародному ринку.

Westlake SU321: новинка для кросоверів від ZC Rubber

Відома у всьому світі китайська шинна компанія ZC Rubber презентувала анонсовану раніше всесезонну модель покришок для автомобілів SUV-категорії під одним зі своїх основних брендів Westlake. Презентація новинки Westlake SU321 відбулася в Таїланді, де виробляються покришки цього бренду.

Багато в чому виробник у створенні нової моделі продовжує розвивати традиції створення шин для цілорічного використання на позашляховиках. Однак у Westlake SU321 були вдосконалені основні експлуатаційні властивості, що робить їх конкурентоспроможним учасником міжнародного ринку.

Основні переваги новинки, за словами представників виробника - збереження високої продуктивності з одночасним зниженням рівня шуму. Крім того, у новій моделі поліпшено показники паливної економічності, для цього було розроблено оптимальний склад гумової суміші.

США - один з основних напрямків, де планують у першу чергу вивести на ринок нову всесезонну модель Westlake, у тому числі з причини більш вигідних митних особливостей. Але паралельно ці шини для кросоверів вийдуть і в більшості європейських країн. Точну дату появи на ринку представники компанії-виробника не називають. Немає інформації і про розмірну лінійку новинки.

Експлуатаційні характеристики

Всесезонні шини Westlake SU321 мають асиметричний малюнок протектора. Він був розроблений для виконання важливих завдань, поставлених перед шинами для цілорічної експлуатації. Протекторний малюнок включає:

  • чотири поздовжні канавки, досить широкі для швидкого відведення води;
  •  ламелі у плечових зонах мають хвилеподібну форму. Ця властивість дозволяє підвищити зчеплення на слизькій поверхні;
  •  плечові зони отримали підвищений рівень жорсткості, що дає кращу керованість на поворотах;
  •  канавки мають спеціальну форму, яка була доопрацьована у порівнянні з більш ранніми версіями для швидкого очищення від бруду і попередження застрягання каміння.

Крім оновленого протектора, розробники Westlake SU321 акцентують увагу і на вдосконаленому складі компаунда. Гумова суміш була оптимізована таким чином, щоб знизити опір коченню. Таким чином вдалося досягти більш високого рівня паливної економічності.

 

24 листопада 2020 р.