Як знизити паливні витрати за допомогою Yokohama BluEarth-A AE-50
Дивитися всі Поради

Як знизити паливні витрати за допомогою Yokohama BluEarth-A AE-50

Спеціально для тих автомобілістів, які переміщуються переважно по міських вулицях, інженери і дизайнери японської компанії Yokohama розробили модель BluEarth-A AE-50. Шина має безліч переваг, серед яких і знижений опір коченню. Ця характеристика безпосередньо впливає на тривалість дистанції, яку може проїхати автомобіль на одній заправці.

Іншими словами, літня покришка BluEarth-A AE-50 допомагає автовласникові більш раціонально використовувати паливо, що, в свою чергу, веде до скорочення витрат на утримання автомобіля.

Детальніше про конструкцію і дизайн шини

Продукт відомого виробника відноситься до категорії медіум-класу і призначений для установки на компактні, середні і великі легкові автомобілі. Найчастіше BluEarth-A AE-50 набувають для компактних міських хетчбеків, седанів і кросоверів.

Виріб було максимально адаптовано творцями для їзди по вулицях великих і дрібних міст. Шина отримала наступні характеристики:

  •  високу маневреність;                                
  •  відмінне зчеплення з асфальтованою дорогою;
  •  впевнений розгін;
  •  скорочену гальмівну дистанцію;
  •  паливну ефективність;
  •  довговічність.

Придбавши цю модель, водій може розраховувати на відмінну курсову стійкість. Цей параметр забезпечений двома широкими центральними ребрами, перемежованими глибокими водоевакуаційними канавками.

Про ефективне гальмування піклуються протекторні блоки в медіальній зоні. Крім того, саме вони відповідають за стійкість авто і відсутність осьових заметів.

Інженери Йокогама ретельно продумали форму контактної плями моделі, максимально збільшивши її площу і оптимізувавши форму. В результаті, шина гарантує швидкий розгін на старті і в моменти обгону.

Окремо варто сказати про дренажну систему моделі, вона складається з трьох широких кільцевих канавок і безлічі поперечних жолобків. Сполучаючись між собою, ці канали швидко виводять надлишкову вологу з-під колеса, залишаючи якість зчеплення на стабільно високому рівні.

Чимале значення має високотехнологічна формула гумової суміші. Вона включає натуральний каучук, термостійкі присадки і цілий ряд спеціальних добавок для підвищення міцності і витривалості.

Yokohama BluEarth-A AE-50 омологована для Škoda Kodiaq

Підтвердженням високих експлуатаційних властивостей моделі є те, що автомобілебудівники з Volkswagen AG вибрали її для первинної комплектації свого нового кросовера Škoda Kodiaq.

Крім того, Блю Еф-А АЕ-50 стала першим «взуттям» для таких марок авто як Volkswagen Tiguan і Jetta, а також Škoda Octavia.

Для виробництва нових автомобілів Шкода Кодіаг шинники будуть поставляти гуму в розмірах 235 / 55R18 100V і 215 / 65R17 99V. Однак в інтернет магазині Інфошина можна легко купити літні шини Yokohama в будь-якому потрібному вам розмірі з широкого розмірного ряду моделі.

11 червня 2018 р.