Рекомендації та поради починаючим водіям від Continental
Дивитися всі Поради

Рекомендації та поради починаючим водіям від Continental

Новеньке водійське посвідчення - це, безсумнівно, привід для гордості новоспеченого водія. Однак разом з цим документом приходить і відповідальність, адже тепер нікому спрямовувати і давати підказки та всі рішення доведеться приймати самостійно. Фахівці великої шинної компанії Continental чудово усвідомлюють, як складно буває на дорозі водіям-новачкам. Тому разом з французьким нафтохімічних концерном Total вони ініціювали масштабну акцію у всьому російськомовному секторі Інтернету та кількох великих російських містах.

Акція отримала назву «Безаварійний початок», її мета - до 2020 року максимально знизити кількість аварійних ситуацій, які відбуваються з початківцями водіями.

Суть програми

В рамках цієї акції на порталі ZeroHero.ru були розміщені найбільш корисні для водіїв інформаційні матеріали. Статті, інфографіка та відео-ролики розкривають найбільш важливі теми:

  •  фактори ризику;
  •  статистика аварій;
  •  як вибрати і правильно експлуатувати шини;
  •  методика перевірки моторного масла;
  •  рекомендації по заміні коліс в екстрених обставинах.

До проекту приєдналися популярні блогери, відомі журналісти і знамениті особистості зі світу автоспорту. Цікаво, що в результаті цієї масштабної акції істотно підвищився попит на літні покришки Континенталь.

Про що варто пам'ятати водієві-новачкові

Отримавши права на водіння, слід віддавати собі звіт в тому, що теоретичні знання і незначна практика не зможуть забезпечити достатній рівень водійської майстерності. Буде потрібен чималий досвід, участь у різних ситуаціях, рішення маси питань, а також адаптація до власного транспортного засобу.

Список найбільш важливих порад:

1. Перед тим, як відправитися по незнайомому маршруту, варто заздалегідь вивчити його. Можна скористатися картами в Інтернет або попросити свого більш досвідченого друга проїхати по запланованій дистанції разом з вами. Це корисно, тому що ви будете знати, де краще перебудуватися і повернути, а в другому випадку отримаєте інформацію про дорожні знаки на шляху.

2. Не потрібно поспішати, адже свідомі дії і спокій - це головні якості хорошого водія. Не варто звертати увагу на провокації інших автомобілістів, які стимулюють вас підвищити швидкість.

3. Крім знання ПДР необхідно вивчити властивості і характеристики власного авто: звикнути до його габаритів, дізнатися, як він себе веде на горизонтальній і похилій поверхнях, відпрацювати їзду заднім ходом, навчитися маневрувати, розвертатися і гальмувати в екстреному порядку. Для напрацювання практики можна виїжджати на дороги до ранкової «години пік» або у вихідні.

4. Бажано мінімізувати кількість перебудувань при їзді по дорогах з щільним потоком автомобілів. Кращим варіантом буде вибір одного ряду і цілеспрямований рух в конкретному напрямку.

5. Не можна забувати про сигнали іншим водіям. Завжди слід сповіщати їх про свої наміри за допомогою поворотних сигналів.

6. Не варто завалювати салон автомобіля різними декоративними предметами, які можуть невчасно відвернути вашу увагу або закривати огляд.

7. Новачкові краще утриматися від перевезення дітей, адже вони можуть відволікати його і знижувати концентрацію уваги.

І наостанок варто відзначити, що за кермом не можна розмовляти по телефону. Якщо дзвінок неможливо відкласти, то варто скористатися спеціальною гарнітурою.

30 травня 2018 р.