Швидкість у зимових умовах? Легко!
Дивитися всі Поради

Швидкість у зимових умовах? Легко!

У холодну пору року безпека на дорозі є головним пріоритетом. Водіям доводиться поступитися комфортом та продуктивністю. Особливо нелегко тим, хто любить прокотитися з вітерцем. Адже взимку дозволити собі таку розкіш практично неможливо. Та не все так суворо, як може здаватися на перший погляд. Грамотно підібрані шині дозволяють відкрити для себе більше можливостей. Зокрема, нещодавно на ринок вийшли зимові покришки Kristall Control SUV від Fulda. Тепер водії позашляховиків можуть не відмовляти собі у задоволенні швидкісної їзди.

Протекторний малюнок

Шини виготовлені з застосуванням технології Fulda Snow Catcher, що дозволяє забезпечити відмінну керованість у будь-яких зимових умовах. Посилені бокові блоки гарантують курсову стійкість навіть на засніжених дорогах. Канавки між ними сприяють зниженню рівня шуму.

Розширена центральна зона покришки зі спрямованою структурою забезпечує швидкий відгук на команди керма. Форма її елементів дає можливість розганятися до великої швидкості. До того ж вони утворюють багато зсипних крайок, завдяки чому гарантується надійний контакт з дорогою.

Оптимізована контактна пляма дозволяє рівномірно розподіляти тиск, тому шина захищена від передчасного зношування. Також у даної моделі посилений каркас, що добавляє їй довговічності.

Для пересування в умовах снігу та льоду передбачені 3D-ламелі, що гарантують максимальне зчеплення у будь-яких погодних умовах. Їх форма та розташування успішно запобігає ковзанню та дозволяє підвищити прохідність.

shiny​Дренажна система шини добре продумана. Вона складається з двох поздовжніх борозен, поперечних насічок та пересічних канавок центральної зони. Разом вони створюють взаємопов'язану мережу, здатну захоплювати сніг під час руху. Також за їх допомогою успішно виводиться вода та сльота.

Ще одним плюсом даної моделі можна назвати оптимальною жорсткість її блоків. Вона підвищується також завдяки тому, що центральні елементи мають спеціальні перемички. Це дозволяє забезпечити гарну керованість на сухих дорогах.

Основні переваги шини Kristall Control SUV:

  • гарне зчеплення;
  • швидка реакція на дії керма;
  • динамічність;
  • здатність до самоочищення;
  • курсова стійкість;
  • витривалість.

Окрім збалансованого протекторного малюнку, покришка отримала також висококласний компаунд.

Особливості протекторної суміші

До складу гуми увійшли функціональні компоненти, що дозволили домогтися відмінних експлуатаційних характеристик. Передусім це знижений опір коченню, завдяки якому зменшується витрата палива. Також збалансований шинний коктейль сприяє гарним адгезивним здібностям та підвищує стійкість до зношування.

Покришки Kristall Control SUV від Fulda – це поширені можливості для водіїв позашляховиків взимку. Вони гарантують безпечну швидкісну їзду та комфорт пересування, незалежно від погоди. Допомагають економити паливо та служать довгий період. Придбати гуму для свого авто на вигідних умовах можна в інтернет-магазині Інфошина.

15 грудня 2017 р.