BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 увійдуть в комплектацію «УАЗ Патріот»
Дивитися всі Статті

BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 увійдуть в комплектацію «УАЗ Патріот»

До весни 2018 року автовиробник УАЗ випустив на ринок оновлену версію позашляховика «Патріот». Цей автомобіль був названий експедиційним, так як крім традиційних офф-роудних характеристик отримав цілий ряд додаткових елементів: експедиційний багажник, сходи у задніх дверях, фаркоп, захист порогів і блокування диференціала заднього моста.

Цікаво те, що вся комплектація сертифікована і захищена фірмовою гарантією, автомобіль оснащується нею безпосередньо на виробництві. Крім того, на новий «Патріот» будуть встановлені позашляхові покришки від BFGoodrich: модель All-Terrain T / A KO2. Дані шини були обрані тому, що вони неодноразово були випробувані в експедиційних турах, відрізняються високою міцністю і надійністю.

Детальніше про позашляхові покришки

Це виріб не можна назвати новинкою, адже він надійшов у продаж в 2015 році. Однак за останні два роки шина стала досить популярною, вона прекрасно себе проявила в різних тест-драйвах і отримала масу позитивних відгуків.

Будучи всесезонною, покришка може використовуватися протягом усього року і навіть взимку. Виріб відмінно підходить власникам пікапів, позашляховиків і невеликих фургонів, так як гарантує високу безпеку в дорозі при будь-яких погодних умовах. Крім того, чимале значення мають прекрасні тягово-зчіпні властивості і довговічність гуми.

В процесі виробництва шини виробник використовував технології, які були розроблені для гоночних високошвидкісних моделей. Тому головною перевагою BFGoodrich All-Terrain T / A KO2 можна сміливо назвати високу міцність.

Фірмова технологія CoreGard надала шині стійкість до самих різних видів механічних пошкоджень, через які компаунд може разслоїтися. Щоб довести ефективність своєї розробки, фахівці виробника скинули покришки з літака, що летів на висоті 3000 км. Приземлення на скелястий грунт ніяк не порушило цілісність виробів. Ці шини потім встановили на позашляховик, і вони прекрасно виконували всі свої функції.

Конструкція і дизайн

Бічні стінки покришки укріплені додатковим шаром гумового компаунда, також присутні потужні плечові блоки, які відштовхують різні об'єкти, які загрожують цілісності шини.

Величезне значення для міцності всієї конструкції має протекторний малюнок BFGoodrich All Terrain TA KO2:

  •  забезпечує безпечне пересування по гравійної дорозі;
  •  підвищує витривалість;
  •  гарантує рівномірний розподіл тиску в контактній області;
  •  сприяє рівномірному зносу;
  •  продовжує експлуатаційний термін виробу.

Звичайно, не можна не сказати про великі блоки, які утворюють досить агресивний дизайн протекторного малюнка. Широкі дренажні канали мають здатність до самоочищення, в них не застрягають камені, бруд і сміття. Вода швидко виводиться із зони контакту, тому шина демонструє стійкість до аквапланування.

Шина отримала безліч самоблокирующихся ламелей, які дозволяють використовувати модель для їзди по снігу.

18 травня 2018 р.