Пусто
Економимо на зимовій гумі
Дивитися всі Статті

Економимо на зимовій гумі

Українські водії добре знають, якою непередбачуваною може бути погода взимку. Тому не треба пояснювати, чому безпечність для шин цього періоду – головний пріоритет. Натомість бажання зекономити цілком зрозуміло та обґрунтовано. Адже не у всіх автомобілістів є можливість придавати для своєї машини дороге «взуття» відомих європейських брендів. Добре, що сьогодні в нас дедалі більше з'являється альтернатива. Наприклад, відносно молода українська торгова марка Premiorri пропонує досить непогані зимові шини за вигідними цінами. Особливо вдалим зразком можна назвати модель Premiorri ViaMaggiore Z PLUS.

Як побудований протектор шини ViaMaggiore Z PLUS

У покришки асиметричний дизайн, розроблений з застосуванням інноваційних технологій. Це нешипована гума, і для зчеплення з поверхнею у неї присутні спеціальні ламелі. Їх особлива форма та велика кількість сприяють гарному контакту з дорогою.

Завдяки унікальній формі центральних ребер, що складаються з різних за конструкцією блоків, утворюється безліч різальних крайок. Це допомагає досягти гарної прохідності та скоротити гальмівний шлях. Зиґзаґоподібні канавки медіальної зони дозволяють швидко пересуватися в умовах снігопаду.

Оптимізоване розміщення усіх протекторних елементів гарантує рівномірний розподіл тиску по плямі контакту. Також завдяки йому полегшується керованість у будь-яких погодних умовах.

Для протистояння пробуксовці та акваплануванню у даної моделі є ефективна система канавок. Вони відрізняються між собою за формою та напрямком і разом утворюють щільну дренажну сітку. Це дозволяє швидко видаляти з робочої зони воду, сніжну масу та бруд.

Зовнішні блоки покришки ViaMaggiore Z PLUS досить масивні та сприяють стабільності траєкторії. Вони з'єднані перемичками, що працюють на снігу, як ланцюги проти ковзання. Посилений каркас гарантує стійкість до бічних ударів та витривалість.

shinyШини доступні для продажу у 16 типорозмірах з посадковим діаметром від 15 до 18 дюймів, категорією швидкості Н. Придбати їх за вигідними розцінками можна у інтернет-магазині Інфошина.

Дещо про склад протектору ViaMaggiore Z PLUS

​Для виготовлення гумової суміші даної моделі був використаний вдосконалений компаунд. У нього ввійшов натуральний індонезійський каучук, що дозволяє зберігати еластичність навіть при дуже низьких температурах. Також у формулу добавили спеціальні кремнієві сполуки, завдяки яким поліпшується зчеплення, знижується опір коченню та рівень шуму.

Розробники бренду змогли досягти таких успіхів завдяки використанню нового обладнання на заводі. Також не останню роль зіграла якісна сировина.

Відтепер економити на зимовому «взутті» реально та цілком безпечно. Сучасні українські шини сміливо конкурують з європейськими аналогами та мають суттєву перевагу у вигляді доступної ціни. На сайті Інфошини можна також підібрати безліч інших варіантів гуми економ-класу, яка не підведе вас взимку.

15 грудня 2017 р.