Goodyear представляє нові літні шини Eagle F1 SuperSport RS
Дивитися всі Статті

Goodyear представляє нові літні шини Eagle F1 SuperSport RS

Американський виробник шин Goodyear виводить на ринок нову модель Eagle F1 SuperSport RS. Новий продукт, розрахований на літній період, заявлений як шини для трека, що мають надзвичайні експлуатаційні властивості на сухій дорозі.

Особливі якості новинки

Нова модель торгової марки Goodyear Eagle F1 SuperSport RS, що з'явилася в лінійці американського бренду, заявлена виробником як одна з найкращих шин для трека. Нові покришки спеціально розроблені для подолання великих відстаней на високій швидкості як по місту, так і за його межами.

Основна спрямованість в розробці цієї варіації лінійки SuperSport - в досягненні максимального зчеплення на сухому асфальті для збереження керованості і стійкості на високій швидкості.

Характеристики моделі

Eagle F1 SuperSport - це літні шини нового покоління, що мають ряд специфічних технічних і експлуатаційних характеристик. У продажу в першу чергу будуть представлені вироби типоразмера 225/50 R18. Основні їхні властивості:

  • Застосування спеціального компаунда, призначеного для автоспорту і використовуваного при виготовленні шин для машин перегонів. Цей захід дозволяє досягти і утримати гіперзчеплення і хорошу керованість і баланс в умовах сухої дороги. Ця властивість істотно скорочує гальмівний шлях автомобіля;
  • Протектор забезпечений спеціальними перегородками. Вони підвищують стабільність у блоках і запобігають деформації виробів, що актуально передусім при використанні шин в спортивних цілях. Ця ж якість сприяє стабілізації покришок під час поворотів;
  • Модель має спеціальний захист протектора від деформації при екстремально швидкій їзді. Цьому ефекту у тому числі сприяє наявність спеціально розробленої плями контакту.

В цілому за своїми основними характеристиками ця модель продовжує традиції і технології, розроблені Goodyear для лінійки шин спортивного призначення Eagle F1 SuperSport. Проте варіація RS має особливе призначення - вона розрахована на швидкісну їзду по сухій дорозі на треку.

04 лютого 2019 р.