На роуд-шоу Valtra Smart Tour 2018 вся техніка буде оснащена шинами від Trelleborg
Дивитися всі Статті

На роуд-шоу Valtra Smart Tour 2018 вся техніка буде оснащена шинами від Trelleborg

Великий виробник сільськогосподарських покришок і спецшин надав свою продукцію для підготовки роуд-шоу Valtra Smart Tour 2018. Захід організовано силами американського концерну AGCO, а Треллеборг стали офіційними партнерами цієї видовищної події.

В ході проведення роуд-шоу жителі європейських країн зможуть побачити найновіші моделі тракторів фінської торгової марки Valtra. Крім того, у всіх локаціях заходу будуть розміщені стенди Trelleborg Wheel Systems презентаційні матеріали та макети новинок.

Кілька фактів про Valtra Smart Tour 2018

Цей яскравий захід проходить вже протягом багатьох років, але саме в цьому році організатори вирішили змінити назву (раніше воно називалося просто «Валтра»).

Тур включає в себе близько 180 заходів і об'єднає понад 15 європейських країн.

Представники шведської компанії Треллеборг відзначили, що співпраця з таким професіоналом галузі, як Валтра, дозволить істотно зміцнити позиції шинників на ринку.

Будучи найбільшим виробником тракторів, бренд Валтра заслужив масу позитивних відгуків від фермерів з усього світу. Впізнаваність і широка географія присутності компанії допоможуть виробникам сільськогосподарських шин налагодити прямий і безпосередній контакт зі споживачами.

Що спільного у Trelleborg і Pirelli

Центральний офіс компанії Trelleborg Wheel Systems розташовується в столиці Італії, але найперше підприємство було засноване в 1905 році в Швеції. Заводи бренду знаходяться в таких країнах як Китай, Італія, Латвія, Швеція і Шрі-Ланка, а про високу якість продукції компанії знають буквально в кожному куточку Землі.

Після того, як в 1998 році компанія викупила підрозділ Піреллі, що займається виготовленням сільськогосподарських шин , виробник став власником двох великих брендів: Trelleborg і Pirelli S.p.A Pirelli Agricultural Tires.

Сьогодні компанія відома як виробник міцних і витривалих покришок для самої різної техніки: малих машин (газонокосарки, навісне сільськогосподарське обладнання), лісозаготівельного транспорту, комбайнів, сільськогосподарських трейлерів. Чимале місце в структурі асортименту компанії займають шини для тракторів (малих і більш потужних, використовуваних в поле, на виноградниках або на будівельних майданчиках).

Компанія пропонує своїм клієнтам високоякісну продукцію, стійку до проколів і зносу, з продуктивними протекторними малюнками і укріпленими каркасами.

Однією з головних переваг шин Треллеборг вважається економне споживання палива. Згідно з деякими даними, така гума дозволяє заощадити до 7% пального щорічно. Це особливо актуально для тих фермерів, які володіють цілим парком спецтехніки та обробляють величезні площі земельних ділянок.

27 червня 2018 р.