Nokian Tyres представила нові моделі шин на київському фестивалі NewCarsFest 2018
Дивитися всі Статті

Nokian Tyres представила нові моделі шин на київському фестивалі NewCarsFest 2018

В кінці травня цього року в Києві пройшов черговий фестиваль нових автомобілів. Дата проведення заходу збіглася зі святкуванням дня міста, 26-27 травня, тому багато киян та гостей міста змогли в повній мірі насолодитися рідкісними марками авто, презентаціями різних виробників, а також численними розважальними програмами.

Великий фінський виробник шин Nokian Tyres регулярно бере участь в таких київських заходах. У цьому році в рамках фестивалю компанія представила свої новітні розробки і найсучасніші технології. Експозиція привернула масу уваги, її сміливо можна назвати найяскравішою з усіх, що були представлені на заході.

Детальніше про фестиваль

Компанія Nokian постійно бере участь в різних салонах, фестивалях і форумах, визнаючи актуальність і затребуваність таких заходів. Подібна діяльність дозволяє виконати кілька завдань:

  •  урочисто представити новинки;
  •  зустрітися віч-на-віч з безпосередніми споживачами продукції;
  •  поспілкуватися з партнерами і вивчити конкурентів.

В цілому, участь в публічних заходах суттєво підвищує лояльність клієнтів до бренду і позитивно впливає на його впізнаваність.

Що Нокиан підготувала для Києва

«Зірками» фестивалю стали нові літні шини від Нокіан: Hakka Black 2, Hakka Blue 2 SUV, а також Hakka Green 2.

Nokian Hakka Black 2 вже добре відома багатьом автовласникам за рахунок своєї стабільної керованості при їзді по особливо складних ділянках шляху. Також в числі переваг моделі швидка реакція на команди керма, що актуально в моменти екстреного гальмування або різкого виконання маневрів і поворотів.

Багато в чому це заслуга концепції Dynamic Grip, яка дозволила досягти відмінного контакту гуми з дорожньою поверхнею при самій різній погоді. Крім того, ця система забезпечила шині наступні характеристики:

  •  високий акустичний комфорт усередині салону і знижений рівень шуму поза ним;
  •  зменшення опору повітря в процесі їзди;
  •  підвищена зносостійкість;
  •  ефективна терморегуляція.

Як випливає з назви моделі, Nokian Hakka Blue 2 SUV були розроблені для оснащення кросоверів і позашляховиків. Однак крім цього виріб підходить для установки на спортивні автомобілі. Завдяки концепції Dry Touch 2 шина відмінно чинить опір акваплануванню і гарантує щільний контакт з трасою. Модель отримала міцний компаунд, підвищену вантажопідйомність і укріплений каркас. Арамідні волокна в боковинах сприяють більш високої керованості і продовжують термін служби.

Для власників компактних і середньорозмірних сімейних авто виробник запропонував модель Nokian Hakka Green 2 з чудовою стійкістю до аквапланування, паливною економічністю і тривалим терміном експлуатації.

Ці моделі вже можна придбати в інтернет магазині Інфошина за відмінними цінами і з офіційною гарантією.

08 червня 2018 р.