Тест літніх шин Continental від зарубіжних видань
Дивитися всі Статті

Тест літніх шин Continental від зарубіжних видань

У щорічному тесті літніх покришок від провідних автомобільних видань Summer Tire Test 2019 взяли участь покришки від всесвітньо відомого німецького концерну - Continental. Мова йде про моделі ContiPremiumContact 5 і PremiumContact 6. В обох випадках були отримані кращі результати за всіма показниками.

ContiPremiumContact 5 - відмінна тяга і гальмування

Тест даної моделі літньої гуми проводився в типорозмірі 185/60 R14 T/H на автомобілі Lada Granta. У випробуваннях також взяли участь шини від таких виробників, як Nokian, Nordman, Laufenn, Dunlop, Cordiant, Sava, Viatti, Landsail і Achilles.

Згідно з підсумками тесту, Continental ContiPremiumContact 5 посіла перше місце. Шини показали відмінні результати на сухому асфальті. Швидке гальмування і маневреність, курсова стійкість і плавне входження в поворот - за всіма цими параметрами модель отримала вищу оцінку.

Високими були і показники керованості на мокрому покритті. ContiPremiumContact 5 швидко гальмує і розганяється, оптимізований протекторний малюнок миттєво викидає вологу з плями контакту. Також літня шина показала стійкість до аквапланування і навантажень при здійсненні поворотів на мокрому асфальті.

В цілому, за підсумками тесту, ContiPremiumContact 5 показала найвищі результати в наступних категоріях:

 • висока тяга на різних типах покриття;
 • швидке гальмування на мокрому і сухому асфальті;
 • безпечне і впевнене курсування;
 • акустичний комфорт;
 • знижений опір коченню.

Експерти також відзначили високу паливну економічність моделі.

PremiumContact 6 - 9 з 10

Ця літня шина з асиметричним протекторним малюнком в модельному ряду прийшла на зміну ContiPremiumContact 5. Вона вийшла на ринок в 2017 році, і зараз також стала учасницею незалежного тест-драйву в типорозмірі 225/40 R18 Y. Для проведення тестів було обрано автомобіль VW Golf. Крім шин Континенталь в випробуваннях також брали участь моделі брендів Dunlop, Goodyear, Hankook, Nokian, Vredestein, Falken, Apollo і Bridgestone. Однак найвищу оцінку - «very good», отримала PremiumContact 6.

Згідно з підсумками тесту, покришка показала відмінні результати на різних типах дорожнього покриття. Експерти відзначили такі переваги цієї гуми:

 • відмінний баланс на мокрому і сухому асфальті;
 • керованість;
 • низький опір коченню;
 • акустичний комфорт;
 • паливна економічність;
 • стійкість до аквапланування.

Найвищі показники шини були отримані в дисциплінах гальмування на мокрому і сухому асфальті, керованості і курсової стійкості в різних погодних умовах. Крім того, випробування показали, що PremiumContact 6 відрізняється високою прохідністю на вкритій брудом дорозі, завдяки продуманому протекторному малюнку і структурі дренажної системи. Волога, дрібні камені і грудки грязі миттєво викидаються із зони контакту. Нарешті, шина добре реагує на команди рульового колеса і справляється з викликами дорожнього покриття будь-якої якості.

11 березня 2019 р.