Тест Summer Tire Test 2019 для шин типорозміру 205/55 R16 91V
Дивитися всі Статті

Тест Summer Tire Test 2019 для шин типорозміру 205/55 R16 91V

У Норвегії пройшов тест літніх автомобільних шин типорозміру 205/55 R16 91V. За результатами випробувань експерти місцевого спеціалізованого журналу Motor зробили висновки і склали рекомендації. Традиційними учасниками тестів стали шини брендів Continental, Michelin і деякі інші.

Правила та критерії тестування

У Норвегії провели традиційні випробування для покришок типорозміру 205/55 R16 91V за участю відомих у своєму сегменті автомобільних шин, призначених для компактних спортивних, сімейних або універсальних машин. У тесті брали участь такі виробники: Continental, Michelin, Bridgestone, Firestone, Goodyear, Nokian і Dunlop.

Усі літні шини , представлені в тесті, пройшли випробування на автомобілі моделі Volkswagen Golf 7. Традиційно для цієї категорії перевірялася здатность шин швидко реагувати на дії керма на сухому і мокрому асфальті, вивчалася швидкість гальмування в різних умовах. Серед важливих показників - тяга на сухий і вологою дорозі, комфорт і рівень шумності шин.

Результати і висновки

Провівши тест за всіма основними пунктами, експерти прийшли до висновку, що усі протестовані моделі з поставленим завданням впоралися гідно. Перше місце було присвоєно   шинам Continental PremiumContact 6. Вони продемонстрували кращу тягу на сухий і мокрій поверхні, високу точність управління та найбільш швидке гальмування в будь-яких умовах.

Слідом за Континентал в рейтингу послідовно розмістилися Hakka Blue 2 від Nokian, Sport BlueResponse Dunlop, Firestone Roadhawk, Primacy 4 від французького виробника Michelin, EfficientGrip Performance від Goodyear і Turanza T005 (Bridgestone). Експерти рекомендують усі вивчені моделі, оскільки кожна з них в процесі тестування впоралася з поставленими завданнями.

06 травня 2019 р.