У лінійці Bridgestone з'явилися нові всесезонні шини
Дивитися всі Статті

У лінійці Bridgestone з'явилися нові всесезонні шини

Турінгових шини для цілорічної експлуатації виходять на ринок під брендом Firestone, що належить компанії Bridgestone. Нова модель Firestone WeatherGrip була розроблена для використання на кросовери і легкових автомобілях у будь-яких погодних умовах.

Firestone WeatherGrip - всесезонна новинка 2019

Виробник Bridgestone анонсував вихід на ринок нових шин для використання протягом цілого року. Модель WeatherGrip виходить під брендом Firestone, що належить японської компанії, і розрахована в першу чергу на кліматичні і погодні умови Північної Америки. Основна її завдання - однаково добре справлятися з сухими, мокрими й засніженими дорогами. Саме на підвищення керованості на снігу розробники компанії зробили основний упор. Серед переваг моделі, на які звертають увагу творці Firestone Weather Grip, характеризуючи новинку - стійкість до нерівномірного зношення. Це означає їх надійність і довговічність.

Модель Firestone WeatherGrip найближчим часом з'явиться у продажу в Північній Америці у декількох типорозмірах. Шини розраховані на легкові авто і кросовери з розміром дисків 15 - 19 дюймів.

Експлуатаційні властивості

Всесезонні шини Firestone WeatherGrip належать до дочірнього бренду Бріджстоун. Тим не менше вони продовжують традицію цього всесвітньо відомого бренду у створенні продуктивних і безпечних шин для цілорічної експлуатації.

Firestone WeatherGrip відрізняються наступними технічними властивостями:

  • Спрямований малюнок, відкриті плечові зони якого забезпечують підвищену керованість, особливо на снігу або мокрій поверхні;
  • Використання глибоких 3-D ламелей. Ці елементи дозволяють поліпшити зчеплення за умов зимової погоди – на снігу і слизькій дорозі. Певним чином розташовані ламелі надають додатковий дію - знижують ймовірність нерівномірного зношування протектора покришок . Цього ж властивості сприяє і спеціальний склад гуми, розроблений таким чином, щоб адаптуватися до будь-яких температурних умов. Це дозволяє уникнути деформації гуми в сильний мороз чи у спекотні літні дні. Спеціальний гумовий склад знижує витрату палива, роблячи експлуатацію більш економічною;
  • Гарантійний виробником пробіг - 105 000 км.

Раніше під брендом Firestone на ринок вже виходили моделі, що відрізняються високими експлуатаційними характеристиками.

Однією з найбільш затребуваних у своєму сегменті стала Firestone Roadhawk. Ця модель була визнана кращою з гальмування на сухій поверхні, а також ефективної за рівнем зчеплення на мокрий асфальт. Фактично однією з попередниць для нової всесезонної версією стала Bridgestone Weather Control, технології якої значною мірою використовувалися при розробці моделі дочірнього бренду. Обидві версії мають схожий малюнок протектора і гумовий склад, а також рекомендації щодо експлуатації.

06 травня 2019 р.