Xiaomi представила нову систему контролю тиску в шинах
Дивитися всі Статті

Xiaomi представила нову систему контролю тиску в шинах

Китайська компанія Xiaomi відома в усьому світі як виробник смартфонів. Однак, не тільки ці гаджети є предметом її діяльності. Так, зовсім недавно компанія представила систему моніторингу тиску в шинах.

Детальніше про технологію

Система моніторингу тиску в шинах, або TPMS, Xiaomi 70 Mai є комплексом пристроїв, які допомагають відслідковувати тиск в шинах . Вона являє собою чотири датчика тиску і головний ресивер з дисплеєм. Цей приймач знаходиться на приладовій панелі автомобіля і дозволяє водієві отримати всю необхідну інформацію про тиск і температуру всіх чотирьох шин автомобіля.

Xiaomi задіяла і свою основну сферу діяльності - смартфони в даній системі також беруть участь. Водій також може налаштувати підключення системи до свого гаджету за допомогою Bluetooth. Це дає можливість отримувати інформацію про стан покришок по бездротовому зв'язку в будь-який момент. Для економії енергії система знаходиться в сплячому режимі, поки автомобіль стоїть. Але як тільки він починає рухатися, система фіксує вібрацію і автоматично включається, починаючи фіксувати всі дані про покришки в режимі реального часу.

Як відзначили творці TPMS з Xiaomi, їх датчики дуже легкі, так що не впливатимуть на балансування колеса. Також пристрої мають спеціальну систему сигналізації, що захищає від крадіжки. Ну а ресивер має сонячні панелі для зарядки батареї без підключення до мережі - він буде заряджатися, просто перебуваючи на приладовій панелі в променях сонця.

Якщо в якійсь із шин почнеться витік повітря, система пошле сигнал водієві на ресивер і на смартфон. Це дозволить значно підвищити безпеку руху і спростить експлуатацію автомобіля. Ну а найбільш приємною новиною стало те, що інноваційна система контролю тиску в шинах від Xiaomi доступна за дуже вигідною ціною, так що придбати її зможе будь-хто.

Чому важливо відстежувати тиск в шинах

Даний показник багато автовласників ігнорують, і абсолютно марно. Адже небезпеку в собі таїть як занадто низький, так і занадто високий тиск в шинах. У будь-якому випадку гума відчуває небажані перевантаження, що призводить до деформацій, розривів або навіть вибуху шини. А якщо уявити, що це відбувається під час руху на великій швидкості, можна зрозуміти, які жахливі наслідки це спричинить.

Що стосується економічної сторони питання, і зимові і літні покришки з неправильним рівнем тиску дуже швидко зношуються, так що доведеться часто міняти їх. Ось чому важливо стежити за рівнем тиску ваших шин. Тим більше, що сучасні технології надають для цього все необхідне.

25 липня 2018 р.