мишлен шиномонтаж

Шиномонтаж в Харкові - що таке шиномонтажна майстерня знає кожен, у кого у володінні знаходиться легкове або вантажний транспортний засіб. Наступ зміни сезонів на передбачає обов'язкове відвідування сервісу, тому що своєчасна заміна – це не тільки якість їзди, але і безпека пересування. У більшості великих і середніх міст є безліч найрізноманітніших майстерень, які надають шиномонтажні послуги – від великих сервісів, з хорошим штатом співробітників, до маленьких, де працює всього один або два фахівця. Вибір майстерні шиномонтажу в Харкові завжди залишається за власником автомобіля, який залежить і від вартості послуг, і від якості проведених раніше шиномонтажних робіт.

Якісний шиномонтаж і ціни Харкова

Сучасна шиномонтажна майстерня може надати своїм клієнтам велику різноманітність всіляких послуг, що стосуються не тільки сезонної заміни коліс з подальшою балансуванням, але і ремонт дрібних порізів, проколів і тріщин автогуми, виправлення деформації дисків і багато іншого, від чого напряму залежить і вартість робіт. При замовленні послуг автовласник спирається на кілька параметрів вибору:

Якісний шиномонтаж і ціни в Харкові;
Асортимент послуг шиномонтажних майстерень;
Наявність сучасного технологічного обладнання;
Гарантія на виконані роботи.

Як правило, стандартні послуги майстерні недорогі, але якісний шиномонтаж має на увазі хороші ціни, які можуть бути значно знижені напередодні зміни сезонів, велику конкуренцію або шляхом складання знижок для постійних клієнтів.

 

Де провести якісний і недорогий шиномонтаж?

Настала зміна сезонів і вам потрібне проведення якісного шиномонтажу в Харкові – звертайтеся до послуг сервісу від компанії Infoshina, яка є офіційним дилером бренду Michelin. Наш сервісний комплекс надає сертифіковані шиномонтажні послуги, які виконуються на високоточному технологічному обладнанні з застосуванням професійних інструментів. Наші майстри володіють достатнім умінням, досвідом і кваліфікацією, щоб надати якісне обслуговування за доступною ціною. Якісний і надійний шиномонтаж і ціни Харкова можуть приємно здивувати, якщо ви купите комплект автомобільної гуми і дисків для заміни в нашому магазині. При цьому ви можете отримати хорошу разову знижку в розмірі 20% на послуги шиномонтажу і мийки коліс. Але і це ще не все, при подальшому придбанні шин і дисків, разова знижка збільшується до максимального значення в 30% від загальної суми. Якщо ви купуєте шини та диски в нашому магазині Infoshina, ви отримуєте до стандартної гарантії від заводу-виробника розширену гарантію, яка надається кожному клієнту. Вона захистить вас від будь-яких несподіванок на дорозі. Залишайте заявки і замовляйте якісні шиномонтажні послуги від компанії Infoshina – подаруйте собі комфорт за доступною ціною, а свєму автомобілю – впевненість на дорозі.