Читати далі

В останні роки шини "Нижньокамського шинного комплексу" користуються дуже великою популярністю. Підприємство виробляє шини під брендами Кама, Кама Євро, Viatti. Асортимент нараховує понад 120 типорозмірів шин і моделей. Завдяки невисокій вартості і європейськими технологіями виробництва, покришки Kama і Kama Euro заслужили дуже велику популярність.

Зимові покришки Кама Євро є сучасним продуктом європейської якості, вони відповідають найсуворішим вимогам безпеки, відрізняються високою міцністю, забезпечують надійне зчеплення як на засніженій дорозі, так і на льоду.

Легкові шини Кама нічим не поступаються, а за деякими характеристиками навіть перевершують шини світових брендів, що підтверджено численними незалежними тестами. При цьому вартість даної гуми істотно нижче, тому що використовується своя сировина

Досягнувши відмінних результатів, ВАТ «Нижнекамскшина» не зупинилася на досягнутому і вирішили випустити на ринок шини преміум класу під брендом Viatti.

Шинb Viatti - це високоякісні шини преміум класу виготовлені із застосуванням найпередовіших європейських і світових технологій, відповідають найсуворішим вимогам безпеки та комфорту/

У розробці модельного ряду Віатті брали участь провідні італійські і німецькі фахівці. Застосування унікальних рецептур гумової суміші і високотехнологічний малюнок протектора, дозволили домогтися видатних показників в зчепленні з дорогою, безшумності і безпеки.

Зимові шини Viatti створені для тих, хто любить високу європейську якість, комфорт, безпеку, любить отримувати задоволення і звик обирати найкраще.

 

 

 
 
 
 
Українам. Харківвул. Ак. Білецького (мойсеївська), 34, корп. 1Українам. Київвул. Чорноморська, 9+38 (044) 390-98-99+38 (050) 385-58-88+38 (067) 570-50-51+38 (057) 727-57-50zakaz@infoshina.uainfo@infoshina.ua