Читати далі

Процедура отримання знижки

Наші менеджери часто отримують питання, пов'язані з тим, як скористатися нашими акційними пропозиціями, тому ми вирішили детально описати процедуру отримання знижки.

Шиномонтаж

Шиномонтаж в Харкові - що таке шиномонтажна майстерня знає кожен, у кого у володінні знаходиться легкове або вантажний транспортний засіб. Наступ зміни сезонів на передбачає обов'язкове відвідування сервісу, тому що своєчасна заміна ...

Доставка і оплата

Раді вас вітати в нашому інтернет магазині infoshina.com.ua. Наша компанія спеціалізується на продажі шинтадисків для всіх марок автомобілів.

Гарантія

Інтернет-магазин Infoshina пропонує автомобілістам товар найвищої якості. Ми продаємо тільки якісний сертифікований товар (шини і диски) від провідних світових виробників і надаємо споживачеві повну заводську гарантію *.

Оптовикам

Шини оптом - якщо ви власник великого автопарку або є власником організації, що займається вантажними і пасажирськими перевезеннями – придбання автомобільної гуми оптом дозволяє істотно заощадити, але без зниження якості продукції. Крім того, вам набагато вигідніше купувати оптові партії автошин, якщо ...

Контакти

Отримати консультацію, дізнатися наявність товару які Вас цікавлять, терміни доставки, умови оплати та інші питання можна за наступними телефонами: +38 (050) 38 55 888 - багатоканальний, ...

Умови використання сайту

Для того щоб використовувати сайт, Користувач повинен уважно ознайомитися з Даною угодою і висловити свою повну згоду з його умовами. Підтвердженням повного Згоди з Даною угодою, є використання Користувачем сайту.

Розширена гарантія на шини

Розширена гарантія - це додаткова перевага для споживача шин, яка полягає в тому, що навіть при випадковому пошкодженні шини вона буде безкоштовно замінена або відремонтована.

Зимові шини Kama і Viatti

В останні роки шини "Нижньокамського шинного комплексу" користуються дуже великою популярністю. Підприємство виробляє шини під брендами Кама, Кама Євро, Viatti. Асортимент нараховує понад 120 типорозмірів шин і моделей. Завдяки невисокій вартості і європейськими технологіями виробництва, покришки Kama і Kama Euro заслужили дуже велику популярність.

Популярні типорозміри шин

Популярні типорозміри шин

 
 
 
 
Українам. Харківвул. Ак. Білецького (мойсеївська), 34, корп. 1Українам. Київвул. Чорноморська, 9+38 (044) 390-98-99+38 (050) 385-58-88+38 (067) 570-50-51+38 (057) 727-57-50zakaz@infoshina.uainfo@infoshina.ua