infoshina.ua
Пошук

Відгуки Starmaxx Maxx Out ST582

4.83
Доставка
Самовивіз
Зі складів в Києві, Харкові, Львові, Дніпрі, Одесі
Доставка службами Нова Пошта та Делівері
Термін доставки: 1-3 дні
За тарифами
перевізника
Гарантія та повернення
Розширена гарантія для ТОП брендів
Протягом 14 днів (якщо товар не експлуатувався)
Оплата
Оплата при отриманніОплата при отриманні
Оплата карткою онлайнОплата карткою онлайн
Покупка частинами monobankПокупка частинами monobank
Сплачуйте частинами від ПУМБСплачуйте частинами від ПУМБ
Оплата частинами від ПриватБанкОплата частинами від ПриватБанк
Миттєва розстрочка від ПриватБанкМиттєва розстрочка від ПриватБанк
Безготівковий розрахунокБезготівковий розрахунок

Зверніть увагу

При покупці менше 4-х одиниць товару вартість може бути вище зазначеної. Бувають випадки, коли у нас немає можливості продати менше 4-х одиниць товару.

У випадку якщо на складі, у потрібному місті, товару зараз немає - до його вартості додається вартість доставки.

Завод-виробник може вносити зміни, які не погіршують властивості товару.

Відгуки 13
Starmaxx Maxx Out ST582
Валентин
25.04.2026
Шини не для активної їзди. Хороше сухе зчеплення. У дощ і на холодному асфальті є відчуття, що ковзають. Потрібно їхати спокійно, особливо на мокрій дорозі.
Плюси:Сухе зчеплення, ціна.
Мінуси:Ковзання на мокрому асфальті.
Відгук корисний?
0
0
Анатолій
25.04.2026
Хороший варіант на кожен день. М’які, комфортні, не шумні. Для міста і спокійної траси без різких розгонів і маневрів.
Відгук корисний?
0
0
Артур Н.
01.03.2026
Ношу як всесезонку - дуже задоволений. Влітку не ‘пливуть’, восени в дощ тримають. Навіть у легкий сніг можна їхати без паніки.
Відгук корисний?
0
0
Flew
29.01.2026
У теплу погоду добре тримають дорогу і на трасі, і в місті, керованість хороша. На легкому снігу справляються без проблем, якщо їхати без різких маневрів. За свої гроші виглядають дуже достойно.
Відгук корисний?
0
0
Микита
25.01.2026
Після кількох сезонів використання знос помірний, протектор зберіг форму. Не претендують на преміум-клас, але для повсякденної експлуатації повністю виправдовують очікування. Цього року опробував на снігу - чіпкість і керованість досить пристойні.
Відгук корисний?
0
0
Олександр
15.01.2026
Шини добре тримають дорогу в усіх умовах, крім ожеледиці і глибокої каші. Легкий сніг, бруд, сухий і мокрий асфальт - добре, на льоду ковзають, треба зимові, якщо багато їздите. Комфорт в нормі.
Плюси:Зчеплення на асфальті і снігу, комфорт
Мінуси:Ковзання на льоду
Відгук корисний?
0
0
Олег
13.01.2026
Від’їздив уже більше року. Влітку проблем немає, на дощі тримають дорогу нормально. Восени й узимку по легкому снігу їдуть без сюрпризів. За свою ціну повністю задоволений.
Відгук корисний?
0
0
Оксана
29.12.2025
Я езжу в основном летом, зимой редко, поэтому всесезонки подходят. По асфальту и сухому, и мокрому, нормальное сцепление. Минимально шумят. Но если по нашим дорогам ездите зимой, лучше фрикционки с учетом гололеда.
Відгук корисний?
0
0
Тарас
22.09.2025
Поки проїхав 2000 км, поки зносу майже не помітно. Зима ще попереду — подивимось, як себе поведе. Загалом за свою ціну цілком хороша якість. Для міської їзди, помірної зими і неспішного стилю водіння підходить.
Відгук корисний?
0
0
Валера
30.08.2025
По сухій дорозі усе чудово, тримається добре, керованість передбачувана. На мокрому асфальті гальмування трохи довше, ніж хотілось би, але в межах норми. По шуму не сказав би, що тихі. На трасі після 90 км/год з'являється гул, але терпимо. Балансування без проблем. В дощ під колією трохи пливе.
Плюси:Зчеплення на сухій дорозі, ціна, балансування
Мінуси:Шум на швидкості, стійкість у дощ в колії
Відгук корисний?
0
0
Макс
19.08.2025
Придбав для свого пікапа, і не пожалкував! Шини виглядають дуже міцно і добре тримають дорогу, навіть на мокрому асфальті. Спочатку були сумніви щодо китайського бренду, але після кількох місяців експлуатації можу сказати, що вони реально варті своїх грошей.
Відгук корисний?
0
0
Жолт
01.01.2026
То ни китайський бренд,а турецький
Виктория
25.07.2025
Стоит год комплект Starmaxx ST582 для Renault Logan. Взяли, чтобы не менять каждый сезон и пока не разочаровалась, в том числе на чуть заснеженной дороге. На чистом холодном и теплом асфальте великолепные качества, вполне комфортно.
Відгук корисний?
0
0
Vitaliy
25.04.2025
Шини непогані, але на мокрому асфальті все ж не вистачає зчеплення, суха дорога нормально. У зимових умовах вони дуже добре себе показують, на більш складних ділянках дороги, типу льоду, варто бути обережнішим. Для помірних всесезонних умов, але не для екстремальної їзди.
Плюси:Сухе зчеплення, ціна
Мінуси:Зчеплення на мокрому асфальті, зчеплення на льоду
Відгук корисний?
0
0
Starmaxx Maxx Out ST582
Starmaxx Maxx Out ST582
Інші всесезонні шини Starmaxx