infoshina.ua
Вернуться на сайт

Шины оптом от
интернет-магазина Infoshina

У вас есть большой автопарк?

Занимаетесь автоперевозками?

Собираетесь открыть шиномастерскую?

Или может быть свой магазин по продаже шин и дисков?

Тогда вы нашли то, что искали!

Мы предлагаем оптовым покупателям
100% оригинальную продукцию
и гарантию качества
Прямые поставки от производителей
без посредников и перекупщиков
Большой ассортимент на 5 складах
в Харькове, Киеве, Львове, Одессе и Днепре
Доставку по всей Украине
транспортной компанией Новая Почта
Стать нашим партнером
Phone
Infoshina - официальный дилер брендов
Шины Goodyear
Шины Continental
Шины Gislaved
Шины General Tire
Шины Debica
Шины Michelin
Шины Arivo
Шины Kelly
Шины Fulda
Шины Bridgestone
Отзывы клиентов
Vitaliy
15.06.2024
Ніколи раніше не писав відгуки взагалі ніде. Але позитивні емоції хочу залишити саме зараз. Перш за все, крута компанія буде лише тоді, коли в неї будуть працювати круті люди і професіонали своєї справи, саме колектив робить ім'я та репутацію компанії. Саме таким працівником є менеджер Максим (310 внутрішній номер). Я зробив замовлення на сайті, але до кінця не був впевненим у своєму виборі. Ця невпевненість повністю була розвіяна після того як поспілкувався з менеджером. При тому, що пропонували і більш бюджетні шини сегменту і середнього класу варіанти. Ті переваги шин, які розповів мені менеджер, лише додали впевненості в правильності мого вибору. Саме такі шини були потрібні для моїх потреб. Далі процедура оформлення і на наступний день я вже мчав на пошту за новенькою гумою. До речі, всі 4 покришки були 1024 по випуску. За зимовою гумою я вже знаю куди я звернусь згодом.
Алексей
18.04.2024
Сделал интернет заказ около 19 часов. Ребята позвонили через минут 30(ожидал звонка на следующий день ) Т.к ранее покупал шины у них , то заметили ,что не типичный размер шин! Поинтересовались не ошибся ли я! Предложили альтернативу тем шинам ,что выбрал я. И не с целью «навариться», а с целью подобрать именно то что надо для меня !!!! Также приятные скидки для постоянных клиентов . Здесь же есть шиномонтаж ! Резюмируя скажу ,что ТОЛЬКО так должен бизнес относиться к своим клиентам !!!! Нет сомнений ,что все последующие шины буду брать только здесь! Ребята- так держать !
Andrusenko
07.04.2024
Пів години від моменту замовлення до фактичного отримання, і ще 20 хв на установку, що також поруч, мої найкращі побажання та рекомендації, дякую!
Шины оптом от официального дилера Michelin