Автомобільні диски Angel випускаються в Київській області. Виробник пропонує високоякісні литі диски на авто. Бренд відносно молодий, проте вже встиг завоювати популярність не тільки на Україні, але і за її межами, завдяки високим експлуатаційним якостям продукції. Недарма споживачі залишають масу позитивних відгуків про дану категорію товарів.

Серед переваг продукції торгової марки Ангел в першу чергу слід відзначити демократичну ціну і відмінну якість. Вітчизняні автолюбителі гідно оцінили ці диски саме за ці характеристики. Крім того, водії можуть вибрати варіант з широкої колірної гами, яку пропонує завод-виробник. Це дозволить не просто забезпечити ваш автомобіль надійними дисками, але також дасть можливість прикрасити ваш транспортний засіб. Стильний дизайн і різні відтінки дадуть можливість створити неповторний образ авто і виділитися серед інших учасників дорожнього руху.

Фарба для цих дисків замовляється в Німеччині і Голландії. Матеріал дуже міцний, стійкий до ударів. Таку якість забезпечують норвезькі постачальники. Кожна одиниця має високу стійкість до зношування і має тривалий експлуатаційний термін.

Широкий асортимент дисків Angel

Українська торгова марка пропонує продукцію в декількох лінійках: Luxury, Baretta, Formula, Raptor, Hornet. Крім того, можна купити диски в типорозмірах R13, R15, R17, R18. Виробляються вироби з титанового сплаву, який вважається найміцнішим матеріалом в даній категорії. Серед ключових переваг дисків можна відзначити:

Перевагу подібній комплектації віддають водії, які цінують якість і естетичний зовнішній вигляд. Варто відзначити, що торгова марка Ангел пропонує диски за більш доступною ціною, ніж, наприклад, компанії Азії, Америки та Німеччини. Установка даних дисків надає цілий ряд переваг. Для початку мова йде про створення неповторного зовнішнього вигляду вашого автомобіля. Цей вид продукції залишає поза конкуренцією комплектацію, вироблену шляхом кування або штампування. Крім того, висока теплопровідність перевищує показники аналогів в сім разів. Завдяки цій властивості відведення тепла від гальмівної системи здійснюється більш ефективно. Варто відзначити також і невелику вагу, яка робить машину більш легкою і маневреною.

Диски відрізняються також стійкістю перед ушкодженнями. Титан пластичний, тому в результаті ударів він не тріскається, а деформується. Такі дефекти піддаються виправленню. Продукція також має незначний момент інерції, що забезпечує стійкість авто під час розгону і гальмування. Нарешті, хороша посадка дає додаткову щільність при контакті колеса з дорожнім покриттям.

Що стосується колірної гамми, бренд Ангел випускає диски в різних колірних рішеннях. Однак перевага віддається традиційним кольорам - сталевому, чорному, білому або комбінованому. Це дозволить вибрати оптимальний варіант для будь-якого типу авто.

Для додання того чи іншого відтінку застосовується якісна німецька або голландська фарба. Покриття є міцним, стійким до подряпин і пошкоджень. Особлива технологія виготовлення, дотримання всіх норм, правил і вимог, використання якісних сплавів і лакофарбових матеріалів - все це є визначальним фактором довговічності колісних дисків Angel.

 

Ценовой диапазон

Укажите цену

Сбросить фильтр
От:
до:
Точно знаете, сколько готовы заплатить за новые диски?

Задайте этот параметр с помощью двух «ползунков» и увидите подходящие варианты.

Тип диска

Выберите тип диска

Сбросить фильтр
Не знаете, какой тип дисков выбрать?

Литые диски имеют небольшой вес и обладают высокой антикоррозионной стойкостью. К недостаткам относится высокая стоимость и неремонтопригодность после сильных ударов.

Стальные, или штампованные, диски стойки к ударам и стоят недорого. К недостаткам можно отнести большой вес и подверженность коррозии.

Кованые диски весят немного и обладают высокой ударопрочностью. К минусам относится высокая стоимость.

Бренд

Выберите производителя

Сбросить фильтр
У вас есть конкретные предпочтения относительно бренда?

У нас представлены товары нескольких десятков торговых марок.

Вся продукция сертифицирована, на нее распространяется официальная гарантия от производителя.

Angel

Диски Angel

? Как выбрать

Как подобрать диски?
1. Посмотрите размер на боковой стороне установленного диска. Он приведен в таком виде: 6,5JxR15 ET33 4*98 D58.1.
2. Альтернативные варианты размеров дисков указаны в руководстве на автомобиль, на стойке кузова, двери водителя, на крышке топливного лючка или «бардачка».
3. Воспользуйтесь подборщиком по авто или фильтром на нашем сайте.

сортировать

Товаров с данным набором фильтров не найдено. Для сброса фильтров нажмите пожалуйста "Сбросить фильтры" и попробуйте задать другие параметры.

Последние отзывы о Angel
  • ИВАН
    22.01.16 08:37

    Angel Rapide 609 BD

    Добрый день! Я из Кишипева. Как можно приобрести ваши товары? Спасибо. Литые диски Angel Rapide 609 BD R16 W7 PCD5x100 ET38 DIA67.1