Вcесезонні шини мають ряд особливостей, на які слід звертати увагу при покупці. Вони не можуть скласти повноцінної конкуренції сезонним зразкам в умовах суворого вітчизняного клімату. Проте, багато моделей підходять для використання на українських дорогах.
Відмінною рисою всесезонних шин є маркування. Вони мають знак M + S, що означає бруд плюс сніг. Не варто плутати з позначенням M & S, яке зустрічається на багатьох літніх покришках для позашляховиків. Ці шини не призначені для використання в зимовий період, а абревіатура M & S додатково вказує на високі показники прохідності покришки.
Але це не всі відмінності всесезонних шин. Їх виділяють і інші риси. Протектор даного типу покришок нижче, ніж у зимових, але блоки їх так само розділені канавками і мають окремі ламелі, як і у зимових. Шини з такими характеристиками найбільше підійдуть для експлуатації в тих регіонах, де температура взимку в середньому не опускається нижче -5°С. Ось чому для нашого регіону дана гума може не підійти на експлуатацію протягом усієї зими. Але в перші тижні, коли погода ще досить м'яка, такі шини цілком підійдуть. А далі необхідно орієнтуватися на температурний режим. Можливо, всесезонку доведеться міняти на зимову при погіршенні погодних умов.
Об'єктивна оцінка даного типу гуми виявляє як позитивні, так і негативні сторони експлуатації. Мінуси найчастіше обумовлені саме особливостями зими в наших широтах - в повному обсязі не всі всесезонки здатні витримати такі низькі температури і велику кількість снігу і льоду.
Якщо говорити про найбільш затребувані тут марки, що випускають всесезонні шини, в першу чергу слід назвати:
Основна перевага всесезонной гуми - при зміні сезону не виникає потреби міняти шини. Це економить час і кошти автовласника. Крім того, такий тип покришок дешевше зимових та є рівними по ціновому сегменту з літніми.
Також в міжсезоння не потрібно думати про те, щоб зробити заміну шин. І вам не доведеться тримати два комплекти покришок - зимові і літні, забезпечуючи їм необхідні умови зберігання.
Серед мінусів всесезонних шин можна відзначити той факт, що їх доведеться міняти частіше, ніж зимові або літні. І тут справа не в поганому компаунді або інших характеристиках. Просто цілорічна експлуатація впливає на знос - навіть найкращі шини при такому активному використанні зносяться швидше.
З огляду на все вищесказане, можна зробити висновок, що всесезонні шини в нашому регіоні найкраще купувати в умовах м'якої зими, або для міжсезоння. Звичайно, всесезонні покришки поступаються багато в чому літнім і зимовим шинам. Але, не дивлячись на це, вони цілком підійдуть водіям, які віддають перевагу помірній їзді при м'яких перепадах температури. Головне, віддати перевагу хорошому, якісному продукту від відомого виробника. А ось покупка б/у шин в даному випадку буде великою помилкою.
Довіряйте тільки перевіреним брендам і магазинам!
Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.