Гума Bridgestone: запорука безпеки і комфорту в будь-якій ситуації

Сучасна компанія Бріджстоун представляє собою потужного міжнародного виробника висококласної продукції. Під цією торговою маркою на ринок надходять різні гумотехнічні вироби. Більш ніж на 80% асортимент компанії становлять шини для різних типів транспорту, а останні 20% відведені на ізоляційні матеріали, спортивне приладдя, шланги і конвеєрні стрічки, авто сидіння та інші товари.

Вражаюча історія успіху Bridgestone Corporation почалася в далекому 1931 році з виготовлення перших моделей велосипедних і легкових покришок. Однак повноцінне масштабне виробництво шин Бріджстоун було запущено тільки в 1934 році.

Пізніше (1937) головний офіс компанії був переміщений з Куруме в Токіо і починається розробка додаткових виробничих ліній для випуску віброгасильної гуми, шлангів і ременів.

Цікаво, що підприємство кілька разів змінювало свою назву. Спочатку воно називалося Nihon Tabi, однак практично відразу було перейменовано в Bridgestone Tire Co., Ltd. Потім протягом дев'яти років (з 1942 по 1951) носило назву Nippon Tire Co., Ltd, але після все ж знову стало називатися Бріджстоун.

На початку 60-х асортимент компанії поповнився покришками для вантажного транспорту і автобусів. Вони отримали потужний металевий каркас і стали проривом в сфері вантажної гуми. У наступні роки бренд розширює свою присутність в США і Азії. Будуються заводи в Малайзії і Нешвіллі, з'являється представництво в Лос-Анджелесі.

У 1988 році до складу зростаючої міжнародної корпорації була включена компанія Firestone Tire & Rubber Company в якості дочірнього бренду. Зараз структура Бріджстоун включає такі бренди як Dayton, Lassa і Achilles.

Покришки Бріджстоун виробляються на більш ніж ста заводах, розташованих в 27 країнах світу. Нові технології розробляють кращі фахівці в чотирьох науково-дослідних центрах, а прототипи і концепт-шини проходять випробування на дев'яти власних полігонах (у семи країнах).

Поряд з випуском легкових, легковантажних, вантажних і сільськогосподарських шин компанія випускає потужні сучасні гоночні шини. Протягом багатьох років Бріджстоун є постачальником спеціальних спортивних покришок для гоночних автомобілів і мотоциклів.

Технології та унікальні методики виробника

Отримуючи унікальну інформацію з багатьох джерел, в тому числі і в ході роботи над гоночною гумою, майстри японського бренду створили цілий ряд надзвичайно ефективних технологій.

Hydro Evacuation Surface - спеціальна конструкція водоевакуаційних каналів, яка прискорює і оптимізує процес відведення рідини із зони контакту.

Computer Optimized Component System - всі дизайни протекторних малюнків спочатку проектуються в комп'ютерній програмі, яка дозволяє спрогнозувати поведінку каркаса і полімеру в тих чи інших умовах.

O-Bead (О-подібний борт) - методика виготовлення посиленого бортового кільця шини Бріджстоун. Підвищує керованість автомобіля при виконанні маневрів і під час входження в круті повороти.

Flat Force Block - завдяки спеціальній конструкції протекторних блоків інженери підвищують курсову стійкість транспортного засобу і покращують показники керованості.

AQ Compound II - унікальне поєднання, яке включає особливий компонент для запобігання мікровулканізації гуми. Це продовжує термін експлуатації компаунда і підвищує рівень комфорту.

Dual Layer Tread II - технологія, яка передбачає створення двошарового компаунда. Зовнішній шар шини Bridgestone гарантує автомобілю бездоганну стійкість на мокрій дорозі, а внутрішній при цьому виходить на поверхню в районі центрального ребра жорсткості і забезпечує курсову стійкість.

Multicell Compound - одна з революційних технологій Bridgestone, яка змінила уявлення про полімер в масштабі всієї галузі. Новий компаунд складається з безлічі мікроскопічних пор, які вбирають в себе воду з поверхні дорожнього полотна.

Майстрам японської компанії належить авторство багатьох інших унікальних методик і технологій, які застосовуються при виготовленні різних моделей легкових і вантажних покришок.

Зимова, всесезонна і літня гума Bridgestone

Поділ покришок на три категорії за сезонною приналежністю має величезне значення, адже це визначає їх дизайн і параметри. Чим більш пластичним (м'яким) є компаунд, тим краще він протистоїть замерзанню і щільніше контактує з дорожньою поверхнею. Таким чином, найбільш високою еластичністю можуть похвалитися зимові шини Bridgestone.

Щоб полімер не застигав на холоді, виробник розробляє спеціальні високотехнологічні суміші з цілою низкою морозостійких присадок. Автомобілісти можуть купити гуму Bridgestone з розряду «фрикційні» або зробити вибір на користь шипованих моделей. Наприклад, Bridgestone Blizzak VRX і Bridgestone Blizzak REVO GZ.

Літні шини навпроти, більш жорсткі. При цьому вони відмінно протистоять зносу і механічним пошкодженням, мають знижений опір коченню і ретельно продуману систему дренажних канавок (найчастіше спрямованих). Кращими можна назвати такі літні моделі Bridgestone Turanza T001 і Bridgestone Ecopia EP150.

Всесезонна гума Bridgestone поєднує в собі найбільш цінні властивості зимових і літніх покришок. Більшість українських автомобілістів вважають за краще купити гуму Бріджстоун для міжсезоння. За рахунок високої міцності, витривалості і стійкості до перепадів температур такі покришки незамінні восени і навесні (Bridgestone Dueler H / P Sport AS, Bridgestone Weather Control A005)

Як вибрати і купити шини Бріджстоун в Україні

Інтернет-магазин Інфошина поспішає порадувати вас максимально повним асортиментом покришок японського бренду. Тут ви зможете легко підібрати гуму з потрібними вам параметрами, при цьому втрата часу буде мінімальною. Завдяки зрозумілій і простій системі фільтрів ви швидко звузите коло пошуку і знайдете ідеальні шини Bridgestone.

Для початку встановіть бажані габарити покришок (ширину і висоту профілю, посадковий діаметр), потім вкажіть сезонність і тип вашого транспорту, задайте ціновий діапазон. При бажанні ви можете виконати підбір шин по марці авто: в такому випадку, вам буде потрібно завчасно дізнатися рік його випуску і об'єм двигуна. Всі покришки відрізняються високою якістю і захищені гарантією від виробника.

Незалежно від того, які ви вирішили купити шини Bridgestone, вони можуть бути відправлені в будь-який населений пункт України. Доставка здійснюється за допомогою кращих транспортних компаній. Ваші нові автошини Bridgestone чекатимуть вас в найближчому поштовому відділенні або ж будуть відправлені з кур'єром прямо до вас додому.

Для вашої зручності магазин Інфошина відкрила представництва в найбільших містах країни: в Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Тут ви можете отримати онлайн-замовлення (за умови, що такі шини є на складі), а також скористатися послугами майстрів і «перевзути» автомобіль.

✔️ Популярні типорозміри шин Bridgestone

Найпопулярніші типорозміри легкових шин 205/55 R16195/65 R15185/65 R14215/65 R16175/70 R13

✔️ Популярні діаметри шин Bridgestone

Найпопулярніші діаметри легкових шин R13R14R15R16R17R18

✔️ Популярні моделі літніх шин Bridgestone

✔️ Популярні моделі зимових шин Bridgestone

По розміру
Ширина
Виберіть ширину
Популярні
Всі
Як дізнатися ширину шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 205 є значенням ширини в міліметрах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Профіль
Виберіть профіль
Популярні
Всі
Як дізнатися висоту профілю шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 75 є значенням висоти профілю в процентах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Діаметр
Виберіть діаметр
Популярні
Всі
Як дізнатися діаметр шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 16 є значенням діаметра в дюймах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Скинути фільтри
По авто
Ціна
Вкажіть ціну
Від:
до:
Точно знаєте, скільки готові заплатити за нові покришки?

Задайте цей параметр за допомогою двох «повзунків» і побачите варіанти які підходять.

Сезон
Виберіть сезон
Чим відрізняються шини для різних сезонів?

Зимові покришки призначені для використання при температурі повітря нижче +5 градусів за Цельсієм

Літні шини ефективні в період, коли середньодобова температура перевищує +5 градусів Цельсія

Всесезонна гума зможе забезпечити безпеку при температурах не нижче -5 градусів за Цельсієм

Бренд
Виберіть виробника
У вас є конкретні вподобання щодо бренду?

У нас представлені товари декількох сотень торгових марок.

Вся продукція сертифікована, на неї поширюється офіційна гарантія від виробника.

×
Bridgestone
Тип автомобіля
Вирішили підібрати шини під конкретний тип авто?

Покришки для різних видів транспортних засобів мають свої особливості, від яких залежить безпека і ходові якості.

Скористайтеся підбором по авто

В такому випадку тип транспортного засобу буде визначено автоматично.

Скинути фільтри

Шини Bridgestone

? Як обрати

Як підібрати шини?
1. Подивіться розмір на боковині встановленої шини. Він наведений в такому вигляді: 205/55 R16.
2. Альтернативні варіанти розмірів покришок вказані в керівництві на автомобіль, на стійці кузова, дверях водія, на кришці паливного лючка або «бардачка».
3. Скористайтеся підбирачем по авто або фільтром на нашому сайті.

Bridgestone
1675 відгуків
2106 оцінок

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

Купити шини Bridgestone Turanza T001 195/65 R15 91V
 • Хіт продажу
Bridgestone Turanza T001 195/65 R15 91V
Росія
2020
Артикул: 60076
1259 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W
 • Новинка
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W
Польща
2021
Артикул: 159114
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
1559 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Turanza T001 205/55 R16 94W XL
 • Хіт продажу
Bridgestone Turanza T001 205/55 R16 94W XL
Росія
2021
Артикул: 60759
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
1409 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Ecopia EP150 195/65 R15 91H
 • Хіт продажу
Bridgestone Ecopia EP150 195/65 R15 91H
Росія
2021
Артикул: 82172
Паливна ефективністьB
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини69 дБ
1199 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Ecopia EP850 225/65 R17 102H
 • Новинка
Bridgestone Ecopia EP850 225/65 R17 102H
Росія
2021
Артикул: 85610
2259 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Turanza T001 185/65 R15 88H
 • Хіт продажу
Bridgestone Turanza T001 185/65 R15 88H
Росія
2021
Артикул: 60755
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
1209 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Ecopia EP300 205/60 R16 92V
 • Хіт продажу
Bridgestone Ecopia EP300 205/60 R16 92V
Росія
2021
Артикул: 203774
1539 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Alenza 001 215/65 R16 98H
 • Хіт продажу
Bridgestone Alenza 001 215/65 R16 98H
Росія
2021
Артикул: 164112
1999 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Alenza 001 225/65 R17 102H
 • Хіт продажу
Bridgestone Alenza 001 225/65 R17 102H
Росія
2021
Артикул: 185018
2379 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
внедорожник
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Turanza T001 215/55 R17 94V
 • Хіт продажу
Bridgestone Turanza T001 215/55 R17 94V
Росія
2021
Артикул: 82732
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
2429 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Turanza T001 185/60 R14 82H
 • Хіт продажу
Bridgestone Turanza T001 185/60 R14 82H
Росія
2021
Артикул: 60754
1129 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Alenza 001 225/55 R18 98V
 • Хіт продажу
Bridgestone Alenza 001 225/55 R18 98V
Росія
2021
Артикул: 163279
2449 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Ecopia EP850 225/60 R17 99V
 • Хіт продажу
Bridgestone Ecopia EP850 225/60 R17 99V
Росія
2021
Артикул: 185198
2399 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Alenza 001 265/60 R18 110V
 • Хіт продажу
Bridgestone Alenza 001 265/60 R18 110V
Японія
2021
Артикул: 202377
3379 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y
 • Новинка
Bridgestone Turanza T005 225/45 R17 91Y
Іспанія
2021
Артикул: 158540
Паливна ефективністьB
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини71 дБ
1989 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone RD613 V 195/70 R15C 104/102S
 • Хіт продажу
Bridgestone RD613 V 195/70 R15C 104/102S
Японія
2020
Артикул: 151865
1649 грн
Діаметр:
R15C
Тип Т/З:
легковантажний
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Ecopia EP850 215/70 R16 100H
 • Новинка
Bridgestone Ecopia EP850 215/70 R16 100H
Таїланд
2020
Артикул: 85721
2379 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Ecopia EP850 265/65 R17 112H
 • Новинка
Bridgestone Ecopia EP850 265/65 R17 112H
Таїланд
2020
Артикул: 98328
2699 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Alenza 001 235/60 R18 103W
 • Хіт продажу
Bridgestone Alenza 001 235/60 R18 103W
Росія
2021
Артикул: 163277
2899 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Turanza T005 185/65 R15 88T
 • Новинка
Bridgestone Turanza T005 185/65 R15 88T
Угорщина
2021
Артикул: 166393
Паливна ефективністьB
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини70 дБ
1559 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Alenza 001 235/55 R17 99V
 • Хіт продажу
Bridgestone Alenza 001 235/55 R17 99V
Японія
2021
Артикул: 185032
2998 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Ecopia EP850 245/55 R19 103V
 • Хіт продажу
Bridgestone Ecopia EP850 245/55 R19 103V
Росія
2021
Артикул: 141139
3779 грн
Діаметр:
R19
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Alenza 001 245/55 R19 103V
 • Хіт продажу
Bridgestone Alenza 001 245/55 R19 103V
Японія
2020
Артикул: 187754
4489 грн
Діаметр:
R19
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Alenza 001 235/65 R18 106V
 • Хіт продажу
Bridgestone Alenza 001 235/65 R18 106V
Японія
2021
Артикул: 185150
3229 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Останні відгуки про Bridgestone
 • Виталий
  22.06.21 19:43

  Bridgestone Blizzak VRX

  Понравилось, мягкие.

  Плюси: Не шумные

  Мінуси: Нет

 • Олексій
  22.06.21 08:53

  Bridgestone Alenza 001

  Отримав, поставив. Все добре. Mazda CX-5, різниці з "рідними TOYO proxes R36 225х55х19" не відчуваю.

 • Валентина
  21.06.21 11:06

  Bridgestone Turanza T001

  Здравствуйте!Этот модель производитель России и 2021?

 • Валентина
  20.06.21 22:28

  Bridgestone Ecopia EP300

  Какой год этот модель?

 • Елена
  20.06.21 08:38

  Bridgestone Dueler H/L D400

  Заказала на этом сайте Dueler H/L D400 в нужном размере на новый летний сезон. Шины обошлись недешево, но пока это единственный недостаток. Сама резина очень качественная, на колеса идеально села, первые выезды в сухую и мокрую погоду хорошо. Покупала онлайн впервые, в интернет-магазине хорошо сработали, очень быстро и надежно, прекрасный сервис.

 • Игорь
  19.06.21 09:02

  Bridgestone Dueler H/L 33

  Для моей Тойоты шины хорошо подошли, спасибо за рекомендацию менеджера. Очень доволен. Менеджер уточнил, какие у меня условия эксплуатации и по каким дорогам езжу, объяснил, как оформить покупку и проконсультировал по поводу доставки. Рекомендую!

 • Andrey
  17.06.21 21:27

  Bridgestone Ecopia EP150

  Добрый вечер, подскажите на данный момент 06.2021 если заказать данную модель Bridgestone Ecopia EP150 185/65 R14 86H какой придет год выпуска и производитель?

 • Богуцкая
  15.06.21 20:46

  Bridgestone Potenza RE050A

  Планировала купить другие шины, но в итоге выбрала Bridgestone Potenza RE050A в размере175/55 R15, так как именно они из всех вариантов подошли на мой автомобиль. Ещё почти не использовала их, но по виду покрышки понравились. Благодарю специалистов магазина за помощь в выборе и оперативную работу!

  Плюси: - быстрая реакция - хороший сервис - приветливый персонал

  Мінуси: - цены выше средних

 • Андрій
  13.06.21 15:34

  Bridgestone Blizzak LM005

  Ніколи не залишав відгуки. Гума високої якості. 215/60/16 зимою в мороз і сніг веде пречудово. Мінімальний рівень шуму. Траса і місто показники супер. Витрата палива суттєво зменшилась. Вдячний за чудове обслуговування.

 • Дмитрий
  03.06.21 15:29

  Bridgestone Ecopia EP850

  Goodyear EfficientGrip SUV я купил для своего внедорожника для езды по городу, трассе и небольшому бездорожью. Консультант на сайте посоветовал эту модель в соответствии с моими потребностями и бюджетом, пока что я очень доволен покупкой - именно то, что мне нужно! Спасибо сотрудникам магазина за то, что оказывают квалифицированную помощь.

  Плюси: то что надо

  Мінуси: дороговато