Гума Bridgestone: запорука безпеки і комфорту в будь-якій ситуації

Сучасна компанія Бріджстоун представляє собою потужного міжнародного виробника висококласної продукції. Під цією торговою маркою на ринок надходять різні гумотехнічні вироби. Більш ніж на 80% асортимент компанії становлять шини для різних типів транспорту, а останні 20% відведені на ізоляційні матеріали, спортивне приладдя, шланги і конвеєрні стрічки, авто сидіння та інші товари.

Вражаюча історія успіху Bridgestone Corporation почалася в далекому 1931 році з виготовлення перших моделей велосипедних і легкових покришок. Однак повноцінне масштабне виробництво шин Бріджстоун було запущено тільки в 1934 році.

Пізніше (1937) головний офіс компанії був переміщений з Куруме в Токіо і починається розробка додаткових виробничих ліній для випуску віброгасильної гуми, шлангів і ременів.

Цікаво, що підприємство кілька разів змінювало свою назву. Спочатку воно називалося Nihon Tabi, однак практично відразу було перейменовано в Bridgestone Tire Co., Ltd. Потім протягом дев'яти років (з 1942 по 1951) носило назву Nippon Tire Co., Ltd, але після все ж знову стало називатися Бріджстоун.

На початку 60-х асортимент компанії поповнився покришками для вантажного транспорту і автобусів. Вони отримали потужний металевий каркас і стали проривом в сфері вантажної гуми. У наступні роки бренд розширює свою присутність в США і Азії. Будуються заводи в Малайзії і Нешвіллі, з'являється представництво в Лос-Анджелесі.

У 1988 році до складу зростаючої міжнародної корпорації була включена компанія Firestone Tire & Rubber Company в якості дочірнього бренду. Зараз структура Бріджстоун включає такі бренди як Dayton, Lassa і Achilles.

Покришки Бріджстоун виробляються на більш ніж ста заводах, розташованих в 27 країнах світу. Нові технології розробляють кращі фахівці в чотирьох науково-дослідних центрах, а прототипи і концепт-шини проходять випробування на дев'яти власних полігонах (у семи країнах).

Поряд з випуском легкових, легковантажних, вантажних і сільськогосподарських шин компанія випускає потужні сучасні гоночні шини. Протягом багатьох років Бріджстоун є постачальником спеціальних спортивних покришок для гоночних автомобілів і мотоциклів.

Технології та унікальні методики виробника

Отримуючи унікальну інформацію з багатьох джерел, в тому числі і в ході роботи над гоночною гумою, майстри японського бренду створили цілий ряд надзвичайно ефективних технологій.

Hydro Evacuation Surface - спеціальна конструкція водоевакуаційних каналів, яка прискорює і оптимізує процес відведення рідини із зони контакту.

Computer Optimized Component System - всі дизайни протекторних малюнків спочатку проектуються в комп'ютерній програмі, яка дозволяє спрогнозувати поведінку каркаса і полімеру в тих чи інших умовах.

O-Bead (О-подібний борт) - методика виготовлення посиленого бортового кільця шини Бріджстоун. Підвищує керованість автомобіля при виконанні маневрів і під час входження в круті повороти.

Flat Force Block - завдяки спеціальній конструкції протекторних блоків інженери підвищують курсову стійкість транспортного засобу і покращують показники керованості.

AQ Compound II - унікальне поєднання, яке включає особливий компонент для запобігання мікровулканізації гуми. Це продовжує термін експлуатації компаунда і підвищує рівень комфорту.

Dual Layer Tread II - технологія, яка передбачає створення двошарового компаунда. Зовнішній шар шини Bridgestone гарантує автомобілю бездоганну стійкість на мокрій дорозі, а внутрішній при цьому виходить на поверхню в районі центрального ребра жорсткості і забезпечує курсову стійкість.

Multicell Compound - одна з революційних технологій Bridgestone, яка змінила уявлення про полімер в масштабі всієї галузі. Новий компаунд складається з безлічі мікроскопічних пор, які вбирають в себе воду з поверхні дорожнього полотна.

Майстрам японської компанії належить авторство багатьох інших унікальних методик і технологій, які застосовуються при виготовленні різних моделей легкових і вантажних покришок.

Зимова, всесезонна і літня гума Bridgestone

Поділ покришок на три категорії за сезонною приналежністю має величезне значення, адже це визначає їх дизайн і параметри. Чим більш пластичним (м'яким) є компаунд, тим краще він протистоїть замерзанню і щільніше контактує з дорожньою поверхнею. Таким чином, найбільш високою еластичністю можуть похвалитися зимові шини Bridgestone.

Щоб полімер не застигав на холоді, виробник розробляє спеціальні високотехнологічні суміші з цілою низкою морозостійких присадок. Автомобілісти можуть купити гуму Bridgestone з розряду «фрикційні» або зробити вибір на користь шипованих моделей. Наприклад, Bridgestone Blizzak VRX і Bridgestone Blizzak REVO GZ.

Літні шини навпроти, більш жорсткі. При цьому вони відмінно протистоять зносу і механічним пошкодженням, мають знижений опір коченню і ретельно продуману систему дренажних канавок (найчастіше спрямованих). Кращими можна назвати такі літні моделі Bridgestone Turanza T001 і Bridgestone Ecopia EP150.

Всесезонна гума Bridgestone поєднує в собі найбільш цінні властивості зимових і літніх покришок. Більшість українських автомобілістів вважають за краще купити гуму Бріджстоун для міжсезоння. За рахунок високої міцності, витривалості і стійкості до перепадів температур такі покришки незамінні восени і навесні (Bridgestone Dueler H / P Sport AS, Bridgestone Weather Control A005)

Як вибрати і купити шини Бріджстоун в Україні

Інтернет-магазин Інфошина поспішає порадувати вас максимально повним асортиментом покришок японського бренду. Тут ви зможете легко підібрати гуму з потрібними вам параметрами, при цьому втрата часу буде мінімальною. Завдяки зрозумілій і простій системі фільтрів ви швидко звузите коло пошуку і знайдете ідеальні шини Bridgestone.

Для початку встановіть бажані габарити покришок (ширину і висоту профілю, посадковий діаметр), потім вкажіть сезонність і тип вашого транспорту, задайте ціновий діапазон. При бажанні ви можете виконати підбір шин по марці авто: в такому випадку, вам буде потрібно завчасно дізнатися рік його випуску і об'єм двигуна. Всі покришки відрізняються високою якістю і захищені гарантією від виробника.

Незалежно від того, які ви вирішили купити шини Bridgestone, вони можуть бути відправлені в будь-який населений пункт України. Доставка здійснюється за допомогою кращих транспортних компаній. Ваші нові автошини Bridgestone чекатимуть вас в найближчому поштовому відділенні або ж будуть відправлені з кур'єром прямо до вас додому.

Для вашої зручності магазин Інфошина відкрила представництва в найбільших містах країни: в Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Тут ви можете отримати онлайн-замовлення (за умови, що такі шини є на складі), а також скористатися послугами майстрів і «перевзути» автомобіль.

✔️ Популярні типорозміри шин Bridgestone

Найпопулярніші типорозміри легкових шин 205/55 R16195/65 R15185/65 R14215/65 R16175/70 R13

✔️ Популярні діаметри шин Bridgestone

Найпопулярніші діаметри легкових шин R13R14R15R16R17R18

✔️ Популярні моделі літніх шин Bridgestone

✔️ Популярні моделі зимових шин Bridgestone

По розміру
Ширина
Виберіть ширину
Популярні
Всі
Як дізнатися ширину шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 205 є значенням ширини в міліметрах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Профіль
Виберіть профіль
Популярні
Всі
Як дізнатися висоту профілю шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 75 є значенням висоти профілю в процентах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Діаметр
Виберіть діаметр
Популярні
Всі
Як дізнатися діаметр шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 16 є значенням діаметра в дюймах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Скинути фільтри
По авто
Ціна
Вкажіть ціну
Від:
до:
Точно знаєте, скільки готові заплатити за нові покришки?

Задайте цей параметр за допомогою двох «повзунків» і побачите варіанти які підходять.

Сезон
Виберіть сезон
Чим відрізняються шини для різних сезонів?

Зимові покришки призначені для використання при температурі повітря нижче +5 градусів за Цельсієм

Літні шини ефективні в період, коли середньодобова температура перевищує +5 градусів Цельсія

Всесезонна гума зможе забезпечити безпеку при температурах не нижче -5 градусів за Цельсієм

Бренд
Виберіть виробника
У вас є конкретні вподобання щодо бренду?

У нас представлені товари декількох сотень торгових марок.

Вся продукція сертифікована, на неї поширюється офіційна гарантія від виробника.

×
Bridgestone
Тип автомобіля
Вирішили підібрати шини під конкретний тип авто?

Покришки для різних видів транспортних засобів мають свої особливості, від яких залежить безпека і ходові якості.

Скористайтеся підбором по авто

В такому випадку тип транспортного засобу буде визначено автоматично.

Скинути фільтри

Шини Bridgestone

? Як обрати

Як підібрати шини?
1. Подивіться розмір на боковині встановленої шини. Він наведений в такому вигляді: 205/55 R16.
2. Альтернативні варіанти розмірів покришок вказані в керівництві на автомобіль, на стійці кузова, дверях водія, на кришці паливного лючка або «бардачка».
3. Скористайтеся підбирачем по авто або фільтром на нашому сайті.

Bridgestone
1827 відгуків
8094 оцінки

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

Купити шини Bridgestone Blizzak VRX 205/55 R16 91S
 • Хіт продажу
Bridgestone Blizzak VRX 205/55 R16 91S
Росія
2020
Артикул: 51190
2399 грн 2351 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak VRX 195/65 R15 91S
Bridgestone Blizzak VRX 195/65 R15 91S
Артикул: 51186
1785 грн 1767 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak DM-V2 215/65 R16 98S
Bridgestone Blizzak DM-V2 215/65 R16 98S
Артикул: 89445
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніF
Рівень шумності шини72 дБ
2728 грн 2701 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Ice Cruiser 7000S 205/60 R16 92T (шип)
 • Акція
Bridgestone Ice Cruiser 7000S 205/60 R16 92T (шип)
Росія
2020
Артикул: 177221
1889 грн 1851 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Turanza T001 195/65 R15 91V
Bridgestone Turanza T001 195/65 R15 91V
Артикул: 60076
1829 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak REVO GZ 195/65 R15 91S
Bridgestone Blizzak REVO GZ 195/65 R15 91S
Артикул: 87054
1717 грн 1700 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Turanza T001 205/55 R16 94W XL
Bridgestone Turanza T001 205/55 R16 94W XL
Артикул: 60759
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
1727 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W
Bridgestone Turanza T005 205/55 R16 91W
Польща
2021
Артикул: 159114
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини71 дБ
1789 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Ecopia EP150 195/65 R15 91H
Bridgestone Ecopia EP150 195/65 R15 91H
Туреччина
Артикул: 82172
Паливна ефективністьB
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини69 дБ
1512 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak REVO GZ 205/60 R16 92S
Bridgestone Blizzak REVO GZ 205/60 R16 92S
Росія
2019
Артикул: 87614
2638 грн 2612 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak DM-V2 235/60 R18 107S XL
 • Акція
Bridgestone Blizzak DM-V2 235/60 R18 107S XL
Росія
2021
Артикул: 89449
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніF
Рівень шумності шини72 дБ
3989 грн 3909 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak DM-V2 225/60 R17 99S
Bridgestone Blizzak DM-V2 225/60 R17 99S
Японія
2021
Артикул: 90079
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніF
Рівень шумності шини72 дБ
4559 грн 4513 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Ecopia EP850 225/65 R17 102H
Bridgestone Ecopia EP850 225/65 R17 102H
Таїланд
2020
Артикул: 85610
2916 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak REVO GZ 175/70 R13 82S
 • Хіт продажу
Bridgestone Blizzak REVO GZ 175/70 R13 82S
Росія
2021
Артикул: 87049
1179 грн 1155 грн
Діаметр:
R13
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak DM-V2 255/55 R18 109T XL
 • Хіт продажу
Bridgestone Blizzak DM-V2 255/55 R18 109T XL
Росія
2021
Артикул: 90056
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніF
Рівень шумності шини73 дБ
4147 грн 4064 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak DM-V2 235/55 R18 100T
 • Хіт продажу
Bridgestone Blizzak DM-V2 235/55 R18 100T
Росія
2021
Артикул: 89459
3849 грн 3772 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak DM-V2 235/55 R19 105T XL
 • Хіт продажу
Bridgestone Blizzak DM-V2 235/55 R19 105T XL
Росія
2021
Артикул: 89453
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніF
Рівень шумності шини72 дБ
4189 грн 4105 грн
Діаметр:
R19
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak VRX 195/60 R15 88S
 • Хіт продажу
Bridgestone Blizzak VRX 195/60 R15 88S
Японія
2021
Артикул: 52894
1639 грн 1606 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Alenza 001 215/65 R16 98H
Bridgestone Alenza 001 215/65 R16 98H
Артикул: 164112
2636 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak REVO GZ 175/65 R14 82S
Bridgestone Blizzak REVO GZ 175/65 R14 82S
Артикул: 87058
1406 грн 1392 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak VRX 205/65 R16 95S
 • Хіт продажу
Bridgestone Blizzak VRX 205/65 R16 95S
Японія
2021
Артикул: 52898
2598 грн 2546 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak VRX 175/70 R14 84S
 • Хіт продажу
Bridgestone Blizzak VRX 175/70 R14 84S
Японія
2021
Артикул: 52819
1459 грн 1430 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Turanza T001 215/60 R16 95V
Bridgestone Turanza T001 215/60 R16 95V
Росія
Артикул: 60739
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніC
Рівень шумності шини68 дБ
3507 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Bridgestone
Купити шини Bridgestone Blizzak DM-V2 215/70 R16 100S
Bridgestone Blizzak DM-V2 215/70 R16 100S
Артикул: 90078
Паливна ефективністьF
Зчеплення на мокрій поверхніF
Рівень шумності шини72 дБ
2990 грн 2960 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
зимові
Бренд:
Bridgestone
Останні відгуки про Bridgestone
 • Михаил
  25.10.21 12:43

  Bridgestone RD613 V

  Взял данную модель в начале весны (Форд Транзит), отъездил сезон. Дорогу со всеми изъянами держит отлично. Пару раз цеплял боками, (нормик) резина оправдала мои ожидания. Аква планирование-изумительное (мне понравилось). Сцепление с дорогой при торможении-порадовало (были моменты экстренного оттормаживания). Так как сильных грузов не вожу в основном семья, то накачивал 2.5-3.0 атм.

 • Васильев
  25.10.21 10:26

  Bridgestone Ecopia EP150

  Хорошая,крепкая резина

  Плюси: Дорогу держит хорошо Не дорогая

  Мінуси: Нет

 • Иван
  24.10.21 18:02

  Bridgestone Ecopia EP850

  Резина просто ПЕСНЯ!!!

 • Денис Александрович!
  24.10.21 17:56

  Bridgestone Blizzak VRX

  Интересует размер шин 195/65R15,кто производитель,Россия или Япония?

  Плюси: На льду и укатанном снегу как по рельсам.

  Мінуси: Быстро стирается по асфальту в плюсовую температуру...

 • Максим
  23.10.21 21:43

  Bridgestone Blizzak LM005

  Для 205/55/R16 сейчас производство Поляков, а не Итальяшек. Дата 4121. С виду качественная. Ставить буду ближе к наступлению морозов, тогда и напишу впечатления.

 • Vitalii
  23.10.21 11:03

  Bridgestone Blizzak DM-V3

  Bridgestone Blizzak DM-V3 235/55 R20 102T, в наявності країна і рік виробництва які?

 • Максим К.
  23.10.21 02:02

  Bridgestone Blizzak DM-V2

  Выбираю на второе авто и решил написать про эту резину. Ставил сразу при покупке перед прошлой зимой на CR-V, 3 колеса отбалансировали до 5 гр, одно 45, но оно ударенное и имеет 8ку в пару мм. По износу за сезон ~18 тыс км ушло 0.9 на передней оси и 0.7 мм на задней, что считаю супер хорошо, учитывая ее мягкость. Учитывая и маде ин Раша это отличные показатели Ведёт она себя отлично что на сухой, что на мокрой, что в снегу, что на люду. Реально лучшая резина что у меня была. Но все это при температуре ниже 0, а при -15 и ниже вообще превосходно. В снегопады брал любые горы на подоле, специально проехался по всем. Благодаря этому целый месяц экономил час времени объезжая глубочицкую через гору по Лукьяновской, куда мало кто мог заехать. Теперь о минусах. Резина не любит плюсовую температуру из-за мягкости. При температуре +5 это уже заметно ощущается при маневрах и торможении, но хоть и немного плывет в юз пустить ее удалось только на люду. Второй минус, она не любит глубокие лужи на скорости выше 80, начинает всплывать. Ещё один незначительный минус, она не грязевая. В марте поехали на рыбалку, а там болото и под болотом лёд. Резина моментально замылилась и спас только полный привод, но с колеи все равно не мог выехать минут 5, не могла она зацепиться. По шумности она мне понравилась. Она достаточно тихая. Первую тысячу шум сильнее, потом прикаталась. Резиной остался очень доволен, но в теплую погоду привыкал долго к ее мягкости.

  Плюси: Хорошая проходимость в снег, отлично ведёт себя на мокрой и сухой дороге при минусовых температурах. Мягкая даже в -25

  Мінуси: Из-за мягкости протектора при +5 и выше плывет, но не скользит. Не любит лужи на скорости от 80.

 • Владислав
  21.10.21 11:25

  Bridgestone Ice Cruiser 7000S

  Брал в прошлом году, резина показала себя на высшем уровне, так как ездил по полному бездорожью, переменам и сплошном льду околиц того что осталось от Донецкой области, вытаскивала с такой грязи в поле что гудьер который был до этого курит в сторонке не так отрабатывал на кватре

 • Сергей
  20.10.21 13:56

  Bridgestone Turanza T001

  Купил данную резину на машину Kia Rio 2005 Хечбэк. Отъездил сезон, по дистанции примерно 10 тыс.км. Нареканий нету только положительные эмоции, дорогу держит отлично в любую погоду как на сухой так и на мокрой дороге, при попаданиях в ямки никаких дефектов не возникло, тормозит хорошо, по износу также всё в полном порядке, стёрлась максимум процентов на 20-30, так что на 3-4 сезона такой езды хватит. По трасе межгород езжу в основном 140+ км/ч.

  Плюси: Комфортная езда и торможение на любой скорости до 200км/ч а также, как по сухой так и по мокрой дороге. Не шумная.

  Мінуси: За 10тыс.км не обнаружено

 • Женя
  19.10.21 13:09

  Bridgestone Dueler H/L 33

  К лету купил Bridgestone Dueler H/L 33, шины совсем новые, этого года выпуска. Только что поставил, на мой внедорожник подошли, как и сказал менеджер, когда я уточнял. В общем на сайте выгодно покупать, бывают скидки, можно приобрести хоть 2, хоть 4 покрышки, практично и выгодно.