Шини Uniroyal: високотехнологічні покришки на будь-яку погоду

Автошини Uniroyal виготовляє компанія, яка протягом більш ніж140 років кілька разів змінювала свою назву. На зорі свого існування в 1892 році вона виробляла різні прогумовані покриття, а пізніше приступила до розробки покришок для велосипедів і перших автомобілів. На вивісці невеликого бельгійського підприємства красувався напис United Rubber Company.

Компанія надзвичайно швидко росла і розвивалася, до 1926 року в виробничому процесі були задіяні 3500 осіб, а через три роки засновник (Оскар Енгльбер) відкрив другу фабрику в Німеччині. З цього часу вона носить назву Société du Pneu Englebert. Будучи вже досить великою промисловою компанією, підприємство купує французьку шинну фабрику, а в 1958 році укладає договір про спільну роботу з відомим брендом Uniroyal. Повне злиття було здійснено тільки через десять років, а ім'я виробника знову змінилося (Uniroyal Englebert). Прізвище засновника бельгійського бренду зникло з назви компанії в 1979 році, коли виробництво було викуплено великим німецьким концерном, Continental Tyre Company.

Сьогодні компанія Уніроял є частиною величезної міжнародної «сім'ї» Континенталь, під цією торговою маркою на ринок надходять першокласні покришки для самих різних транспортних засобів. Поєднуючи в собі відмінну якість і демократичний цінник, вони швидко отримали широку популярність в усьому світі.

Автошини Uniroyal: специфіка і особливості гуми

Ще в середині ХХ століття майстри компанії досягли успіху у створенні високопродуктивних дощових шин. Вони розробили унікальні технології, опрацювали дизайни протекторних малюнків, а також виготовили спеціальні полімерні суміші з необхідними функціями. Після включення до складу Континенталь бренд Uniroyal став спеціалізуватися на випуску шин для їзди в дощову погоду.

Гума Uniroyal характеризується бездоганними їздовими властивостями, відмінною керованістю, високою гальмівною ефективністю і цілком прогнозованою поведінкою на мокрій дорозі.

Важливою сторінкою історії компанії стала участь в численних гоночних змаганнях. Починаючи з 30-х років минулого століття шини Уніроял регулярно фігурували в різних спортивних змаганнях. Їх використовували топові команди того часу, в тому числі Lancia, Ferrari і Maserati. Неодноразово гума Uniroyal була відзначена експертами і пілотами як висококласні швидкісні покришки, що заслуговують на довіру. На жаль, після трагічного випадку в кінці 50-х компанія прийняла рішення більше не мати справи з автоспортом (суд повністю виправдав виробника).

Якими бувають шини Uniroyal: структура асортименту

Левову частку всього обсягу виробництва бренду складають легкові моделі Уніроял. Це покришки для компактних міських автомобілів, а також середньорозмірних і представницьких авто. У той же час, компанія пропонує відмінний вибір моделей для транспорту категорії SUV (позашляховики, кросовери, пікапи) та легковантажних транспортних засобів (мікроавтобуси, легкі вантажівки, фургони).

Особливість гуми Uniroyal двох останніх категорій полягає в тому, що вона отримує посилені каркаси і надзвичайно міцні боковини. Така конструкція підвищує витривалість шин і дозволяє їм здійснювати тривалі подорожі як по міських вулицях, так і по міжміським трасам і навіть бездоріжжю.

Крім того, в асортименті Uniroyal можна побачити досить багато вантажних моделей, розроблених для установки на рульову, провідну або причіпну вісь. Також компанія надає універсальні шини Uniroyal, які можуть зайняти місце на будь-який осі вантажного автомобіля.

Подбавши про безпеку і комфорт автомобілістів в будь-який час року, виробник представляє літні, всесезонні, зимові шини Uniroyal. Кожен тип покришок може похвалитися унікальною будовою і специфічними властивостями компаунда.

Наприклад, автошини Уніроял, призначені для використання в холодну пору року, відрізняються порівняно м'яким (пластичним) компаундом. Вони виготовлені із застосуванням цілого ряду морозостійких присадок, які запобігають застигання гуми. Збереження еластичності полімеру має визначальне значення для створення якісного зчеплення зі зледенілою і засніженою дорожньою поверхнею. Чим пластичніші шини Uniroyal, тим швидше і точніше вони реагують на команди керма, краще входять в повороти, маневрують і ефективніше гальмують.

Ключова роль покладена на протектор зимових покришок виробництва Уніроял. Він відрізняється рельєфністю і складною будовою дренажної системи, а блоки густо вкриті різноспрямованими ламелями. Автовласники, яким часто доводиться переміщатися по бездоріжжю і обмерзлим міжміським трасам, можуть купити гуму Uniroyal з металевими шипами. Також доступний широкий модельний ряд шин Уніроял без шипів, але з отворами для їх подальшої установки (категорія «під шип»). Найбільш популярними серед українських автолюбителів стали такі зимові шини Уніроял: Uniroyal Tiger Paw Ice & Snow II, Uniroyal MS Plus 77.

Говорячи про літні покришки, випущені компанією Uniroyal, варто відзначити їх щільний компаунд і відносно неглибокі водоевакуаційні канали. Однак бренд недарма здобув репутацію виробника першокласних дощових шин. Літня гума Uniroyal характеризується унікальним дизайном, часто спрямованим. По похилих канавках вода швидко виводиться із зони контакту, підвищуючи якість зчеплення і запобігаючи ковзання і заметів. Завдяки термостійким компонентів літня гума Уніроял не плавиться в спеку і гарантує бездоганну керованість в будь-якій ситуації. Інфошина рекомендує гуму Uniroyal RainExpert 3 і Uniroyal Rain Max.

Бажаючи отримати максимальний захист від будь-якого ковзання і пробуксовок в періоди міжсезоння, багато автовласників вважають за краще купити шини Uniroyal з категорії «всесезонні». Такі покришки успішно поєднують в собі деякі властивості і характеристики літніх і зимових шин Уніроял. Однак варто пам'ятати, що в українському кліматі вони не здатні в повній мірі замінити жодні з них. Покупці Інфошини найчастіше віддають перевагу моделям Уніроял AllSeason Expert і Уніроял Tiger Paw Touring.

Кращі покришки в Україні

Підбираючи шини онлайн, варто завчасно дізнатися ключову інформацію про транспортний засіб (рекомендовані типорозміри, бажані індекси швидкості і навантаження), а також проаналізувати умови його експлуатації (сезон, характер дорожньої поверхні, водійські звички власника).

Щоб прискорити процес підбору покришок, можна скористатися системою фільтрів на сайті Інфошина: вибрати габарити і сезонність, вказати ціновий діапазон шин, а також тип автомобіля.

Ваші замовлені онлайн шини Уніроял можуть бути доставлені в будь-який населений пункт нашої країни. Залежно від вашого побажання покришки будуть привезені у вказане поштове відділення або ж прямо до порогу вашого будинку (адресна доставка). Також існує можливість самовивозу, ви зможете забрати вашу гуму з пункту видачі в Києві, Харкові чи Львові.

✔️ Популярні типорозміри шин Uniroyal

Найпопулярніші типорозміри легкових шин 205/55 R16195/65 R15185/65 R14215/65 R16175/70 R13

✔️ Популярні діаметри шин Uniroyal

Найпопулярніші діаметри легкових шин R13R14R15R16R17R18

✔️ Популярні моделі літніх шин Uniroyal

ТОП-5 літніх моделей шин Uniroyal Uniroyal RainExpert 3Uniroyal RainSport 3Uniroyal RainSport 5Uniroyal T365Uniroyal Rain Max 3

✔️ Популярні моделі зимових шин Uniroyal

По розміру
Ширина
Виберіть ширину
Популярні
Всі
Як дізнатися ширину шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 205 є значенням ширини в міліметрах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Профіль
Виберіть профіль
Популярні
Всі
Як дізнатися висоту профілю шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 75 є значенням висоти профілю в процентах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Діаметр
Виберіть діаметр
Популярні
Всі
Як дізнатися діаметр шини?

Подивіться маркування на вже встановлених шинах або в керівництві до авто.

Розмір вказано так: 205/75 R16 91T, тут 16 є значенням діаметра в дюймах.

Скористайтеся підбором по авто

У цьому випадку відповідний типорозмір шин буде визначено автоматично.

Скинути фільтри
По авто
Ціна
Вкажіть ціну
Від:
до:
Точно знаєте, скільки готові заплатити за нові покришки?

Задайте цей параметр за допомогою двох «повзунків» і побачите варіанти які підходять.

Сезон
Виберіть сезон
Чим відрізняються шини для різних сезонів?

Зимові покришки призначені для використання при температурі повітря нижче +5 градусів за Цельсієм

Літні шини ефективні в період, коли середньодобова температура перевищує +5 градусів Цельсія

Всесезонна гума зможе забезпечити безпеку при температурах не нижче -5 градусів за Цельсієм

Бренд
Виберіть виробника
У вас є конкретні вподобання щодо бренду?

У нас представлені товари декількох сотень торгових марок.

Вся продукція сертифікована, на неї поширюється офіційна гарантія від виробника.

×
Uniroyal
Тип автомобіля
Вирішили підібрати шини під конкретний тип авто?

Покришки для різних видів транспортних засобів мають свої особливості, від яких залежить безпека і ходові якості.

Скористайтеся підбором по авто

В такому випадку тип транспортного засобу буде визначено автоматично.

Скинути фільтри

Шини Uniroyal

? Як обрати

Як підібрати шини?
1. Подивіться розмір на боковині встановленої шини. Він наведений в такому вигляді: 205/55 R16.
2. Альтернативні варіанти розмірів покришок вказані в керівництві на автомобіль, на стійці кузова, дверях водія, на кришці паливного лючка або «бардачка».
3. Скористайтеся підбирачем по авто або фільтром на нашому сайті.

Uniroyal
372 відгуки
826 оцінок

Товарів з цим набором фільтрів не знайдено. Для скидання фільтрів, будь ласка натисніть "Скинути фільтри" і спробуйте задати інші параметри.

Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainExpert 3 185/65 R15 88T
 • Суперціна
Uniroyal RainExpert 3 185/65 R15 88T
Румунія
2021
Артикул: 103447
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини70 дБ
1239 грн
Діаметр:
R15
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainExpert 3 SUV 215/65 R16 98H FR
 • Суперціна
Uniroyal RainExpert 3 SUV 215/65 R16 98H FR
Португалія
2021
Артикул: 104268
1999 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainExpert 3 185/65 R14 86T
 • Суперціна
Uniroyal RainExpert 3 185/65 R14 86T
Румунія
2020
Артикул: 103749
Паливна ефективністьE
Зчеплення на мокрій поверхніB
Рівень шумності шини70 дБ
1259 грн
Діаметр:
R14
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 3 225/50 R17 94W Run Flat
 • Суперціна
Uniroyal RainSport 3 225/50 R17 94W Run Flat
Німеччина
2021
Артикул: 182698
3189 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковой
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainExpert 3 205/60 R16 92H
 • Суперціна
Uniroyal RainExpert 3 205/60 R16 92H
Румунія
2021
Артикул: 103431
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини71 дБ
1939 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainExpert 3 SUV 225/65 R17 106V XL FR
 • Суперціна
Uniroyal RainExpert 3 SUV 225/65 R17 106V XL FR
Франція
2021
Артикул: 103530
2859 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainExpert 3 SUV 225/60 R17 99V FR
 • Суперціна
Uniroyal RainExpert 3 SUV 225/60 R17 99V FR
Франція
2020
Артикул: 123971
2869 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 5 215/55 R17 94V FR
 • Новинка
Uniroyal RainSport 5 215/55 R17 94V FR
Румунія
2021
Артикул: 200821
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини71 дБ
2559 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 5 225/55 R18 98V FR
 • Новинка
Uniroyal RainSport 5 225/55 R18 98V FR
Франція
2021
Артикул: 201367
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини71 дБ
2889 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainExpert 3 SUV 265/65 R17 112H FR
 • Суперціна
Uniroyal RainExpert 3 SUV 265/65 R17 112H FR
Португалія
2021
Артикул: 127204
3248 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainExpert 3 215/60 R16 95H
 • Суперціна
Uniroyal RainExpert 3 215/60 R16 95H
Португалія
2021
Артикул: 103450
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини71 дБ
2249 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 5 215/55 R16 93V
 • Новинка
Uniroyal RainSport 5 215/55 R16 93V
Німеччина
2021
Артикул: 201364
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини71 дБ
2359 грн
Діаметр:
R16
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainExpert 3 SUV 235/60 R18 107V XL FR
 • Суперціна
Uniroyal RainExpert 3 SUV 235/60 R18 107V XL FR
Німеччина
2021
Артикул: 104175
3189 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 5 235/55 R18 100H FR
 • Новинка
Uniroyal RainSport 5 235/55 R18 100H FR
Франція
2020
Артикул: 202256
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини71 дБ
2859 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainExpert 3 SUV 235/65 R17 108V XL FR
 • Суперціна
Uniroyal RainExpert 3 SUV 235/65 R17 108V XL FR
Словаччина
2021
Артикул: 140234
2679 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 5 275/45 R20 110Y XL FR
 • Новинка
Uniroyal RainSport 5 275/45 R20 110Y XL FR
Португалія
2021
Артикул: 201649
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини73 дБ
3839 грн
Діаметр:
R20
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 5 255/50 R19 107Y XL FR
 • Новинка
Uniroyal RainSport 5 255/50 R19 107Y XL FR
Румунія
2021
Артикул: 203134
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини73 дБ
3189 грн
Діаметр:
R19
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 5 245/45 R18 100Y XL FR
 • Новинка
Uniroyal RainSport 5 245/45 R18 100Y XL FR
Румунія
2021
Артикул: 200835
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини72 дБ
3249 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 5 225/40 R18 92Y XL FR
 • Новинка
Uniroyal RainSport 5 225/40 R18 92Y XL FR
Румунія
2021
Артикул: 200823
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини72 дБ
2189 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 5 235/50 R18 97V FR
 • Новинка
Uniroyal RainSport 5 235/50 R18 97V FR
Франція
2020
Артикул: 199536
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини71 дБ
2929 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
позашляховик
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 91Y FR
 • Новинка
Uniroyal RainSport 5 225/45 R17 91Y FR
Румунія
2021
Артикул: 200825
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини71 дБ
1899 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 5 215/50 R17 95Y XL FR
 • Новинка
Uniroyal RainSport 5 215/50 R17 95Y XL FR
Німеччина
2021
Артикул: 203534
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини72 дБ
2649 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 98V XL FR
 • Новинка
Uniroyal RainSport 5 225/50 R17 98V XL FR
Німеччина
2021
Артикул: 199237
Паливна ефективністьC
Зчеплення на мокрій поверхніA
Рівень шумності шини72 дБ
2689 грн
Діаметр:
R17
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Сертифікований представникКупити шини Uniroyal RainSport 3 245/50 R18 100Y Run Flat
 • Суперціна
Uniroyal RainSport 3 245/50 R18 100Y Run Flat
Німеччина
2021
Артикул: 168368
4498 грн
Діаметр:
R18
Тип Т/З:
легковий
Сезон:
літні
Бренд:
Uniroyal
Останні відгуки про Uniroyal
 • Олександр
  08.06.21 10:50

  Uniroyal RainExpert 3

  Nissan Rogue 225/65 R17 отличные шины, легкие, хорошо балансируются (мастер на шиномонтаже был от них в восторге). На дороге отличные, особенно в такое дождливое лето едут как по сухому.

 • Михайлович
  27.04.21 18:45

  Uniroyal RainSport 3

  Шини супер на любому покритті. 2 сезон.

  Плюси: Тихі і м‘які.

  Мінуси: Немає

 • Дмитрий
  19.04.21 20:00

  Uniroyal RainSport 5

  Магазин супер.

 • Денис
  05.03.21 19:51

  Uniroyal Tiger Paw Ice & Snow II

  Шины супер. Брал 195/75/14 под шип. На льду конечно слабо, как и все подобные. А каша, рыхлый снег, грязь - это их стихия. Шум есть, но не напрягает. По причине высокого профиля, на нормальном давлении выглядят спущенными. Держу давление 2,3 - 2,4, тогда норм. После -20 начинают дубеть. Я на них такие сугробы проезжал...

  Плюси: Гребутся хорошо. В меру мягкие. Не дубовые. Грузы есть, но не большие. Рыхлый снег в ровень с бампером - с разгону и тапку в пол. Буксуют, снег летит во все стороны, но едут. По трассе понравилось. Не надо подруливать. Ямы держат огромные.

  Мінуси: По льду надо с умом. Высокий профиль - не для гонщиков.

 • Ігор
  09.02.21 09:45

  Uniroyal MS Plus 77

  Купив ці шини в листопаді 2020 185/64/R 14 брав на зиму, але сніг і ожеледь це не для цих шин, це всесезонка або для зими без снігу, побачив це коли вже було піздно, на ній написано (MS Plus. The rain tyre) дощова шина.

  Плюси: Мокрий та сухий асфальт при низьких температурах тримає відмінно, на грунтовці теж вигрібає добре, не шумить в поворотах дорогу тримає норм.

  Мінуси: Це шина для асфальту, без снігу та льоду. На накаті сунеться, ледь можна рушити, гальмування 2 з 10. Підходить тільки для безсніжних зим. В зрівнянні з General altimax arctic по снігу та льду враження що це лиса літня гума.

 • Марат
  23.12.20 23:58

  Uniroyal Rallye 4x4 Street

  Пока не начался второй сезон, все было отлично: цепкие, маневренные шины, хорошо реагируют на руль и быстро останавливают. Но с износом стали сильнее шуметь - в основном гудят на высокой скорости по неровному асфальту. Сам протектор пока выглядит хорошо, сильного износа нет. В общем шины очень достойные.

 • Николай
  16.05.20 00:58

  Uniroyal RainExpert

  Очень хорошее сцепление на сухой и мокрой дороге. Очень удобные, хотя шины иногда кажутся очень мягкими. Кажется, что их легко проколоть. Если Uniroyal RainExpert сделают чуть более жесткой, обязательно куплю еще раз.

 • Илья
  03.04.20 00:58

  Uniroyal Rain Max

  Работаю на машине, вожу грузы, часто попадаю в дождь, что особенно на кривых дорогах неудобно. Посоветовали Uniroyal Rain Max, попробовал в прошлом году первый сезон и остался очень доволен: шины сцепляются с очень мокрой дорогой, быстро тормозят (так же, как и на сухом асфальте), по лужам проезжают вообще их не замечая. Очень безопасно в дождливую погоду!

 • Костя
  13.03.20 23:58

  Uniroyal SnowMax 2

  Я долго изучал информацию, как купить покрышки и недорогие, и качественные. Выбрал эту модель, и не ошибся, уже третий сезон будет скоро. Пока износ почти незаметен, комфорт и шум супер, хотя на сухом асфальте может немного шуметь. Снег и лед - прекрасное сцепление, быстро тормозят, лучше только шипы.

 • Иван
  11.03.20 23:58

  Uniroyal Tiger Paw AS65

  Я только недавно решился приобрести всесезонные шины, решил начать с этих, так как бренд знаю давно. В общем я доволен, особенно хорошо справляются в межсезонье. Плюсы: нет аквапланирования, отлично держат мокрую, сухую дорогу и грязь, хороший рисунок протектора, прочный состав резины. Минус – в сильную жару летом сильно размягчаются, не очень удобно.