Bridgestone розширить лінійку Turanza
Дивитися всі Новини

Bridgestone розширить лінійку Turanza

Японська автомобільна корпорація Bridgestone повідомила про швидкий вихід на ринок нової моделі покришок лінійки Turanza. Турінгові шини Bridgestone Turanza QuietTrack стануть всесезонної альтернативою, поєднуючи в собі функціональність і керованість інших представників Turanza.

QuietTrack для всесезонного використання: основні властивості

Компанія Bridgestone анонсувала розширення своєї лінійки Turanza. Цього разу в асортимент додадуть всесезонні шини турінгового класу під назвою Turanza QuietTrack. За функціональними характеристиками, рівнем безпеки і комфорту новинка повинна значно випередити всі існуючі в асортименті компанії шини. Тому передбачається, що у перспективі вони стануть гідною заміною моделі Turanza Serenity Plus.

У порівнянні з іншими шинними моделями Turanza QuietTrack має вдосконалені характеристиками. Основний акцент розробники роблять на поліпшенні контролю руху на мокрій і сніжною дорозі. Хороше зчеплення на будь-якому типі поверхні забезпечується не на шкоду комфорту: спеціальна форма шини і застосування власних технологій бренду дозволять знизити вібрації і домогтися максимально плавного ходу.

Функціональні властивості

Порівнюючи основна перевага нової всесезонної моделі з її основний попередницею Turanza Serenity Plus, розробники Бріджстоун зазначають, що зчеплення на мокрому асфальті було покращено на 20%. Цей же показник на засніженій дорозі - на 40%.

При створенні новинки були використані ексклюзивні технології, розроблені інженерами шинної компанії. Одна з основних - QuietTrack. Ця технологія є поліпшенням шумопоглинання, що дає більш тихий і плавний хід машини в будь-яких дорожніх умовах.

Ще одна авторська технологія Бріджстоун - ComfortCruise. Вона полягає у використанні плями контакту округленої форми в поєднанні з оптимізованою формою шинного каркаса. Така конструкція істотно знижує вібрації під час руху, зменшує рівень шуму і придає ходу автомобіля плавність і м'якість.

При створенні покришок цієї моделі використовувалася технологія HydroTrack. Її специфіка - в застосуванні глибоких канавок і відкритих плечових областей покришки. Поєднання цих властивостей дає більш швидке і якісне видалення води з плями контакту. У свою чергу це якість знижує ймовірність аквапланування.

При створенні протектора нової моделі застосовувалася також технологія EdgePerformance. Інноваційна форма протектора дозволяє домогтися більш високої продуктивності та збільшення терміну служби покришок .

Вперше новинка з'явиться у продажу в Північній Америці. Модель буде представлена в 37 типорозмірах, найпопулярніших у своєму сегменті.

Крім всесезонної моделі, Бріджстоун протягом минулого та поточного року презентували кілька новинок. В тому числі на щорічному Шанхайському автосалоні брендом були представлені абсолютно нові екошини Ecopia Ologic і EP300, а також декілька моделей для легкових автомобілів різного класу і типу.

30 квітня 2019 р.