Ceat розширює лінійку сільськогосподарських шин
Дивитися всі Новини

Ceat розширює лінійку сільськогосподарських шин

В компанії Ceat повідомили про доповнення своєї лінійки покришок сільськогосподарського призначення новими моделями. Шини Farmax розмірів R65, R70 і R85 створені для тракторів високої потужності і збиральних комбайнів. Окрему увагу при розширенні лінійки приділили металокордним моделям підвищеної прохідності.

Нові сільгоспшини від Ceat

Під час останньої виставки в Парижі представники Ceat поділилися планами відносно розвитку свого бренду і доповнення вже існуючої лінійки сільськогосподарських покришок. На цій же виставці були представлені нові сільськогосподарські шини Farmax в трьох розмірах і радіальні покришки високої міри прохідності Floatmax. Ще одна новинка, офіційно презентована під час паризької виставки, - шини радіального типу Farmax RC для просапних культур.

Індійська компанія Ceat, що є дочірнім брендом Pirelli, спеціалізується на випуску сільськогосподарської техніки з 2015 року. У основі його лінійок - покришки підвищеної прохідності, шини діагонального і радіального типу для сільськогосподарської, промислової і іншої спеціалізованої техніки. На міжнародному ринку на даний момент представлені більше 350 моделей діагональних шин і 126 радіальних різного призначення. У перспективі компанія планує розширювати найбільш популярні лінійки, додаючи в них нові і більше функціональні продукти.

Властивості нових покришок

Farmax R 65, 70 і 85 - один з флагманів у своїй категорії, є всесезонними шинами радіального типу. У зв'язку зі своєю специфікою вони мають підвищений індекс навантаження (133, або 2060 кг), шириною профілю в 380 мм і радіусом R28. Функціональність цієї моделі була вдосконалена шляхом збільшення площі грунтозачепів, а також поліпшеної стабілізації конструкції.

Радіальні шини Farmax RC, призначені для просапних культур, мають високий індекс навантаження (139, 2430 кг) і поліпшений індекс швидкості (40- 50 км/год.). Їх конструкція дозволяє безперервно виконувати спеціалізовані сільськогосподарські роботи. При його розробці особлива увага була приділена поліпшенню якості пересування техніки як по дорожньому покриттю, так і по полю, відвертанню ущільнення грунту. Найважливіша особливість, на якій акцентує виробник, представляючи Farmax RC - збільшений термін його експлуатації.

На виставці був презентований і один з лідерів по продажах у своїй категорії - Floatmax. Ці безкамерні шини складають в діаметрі 600 мм Інші характеристики: висота профілю - 55мм, радіус - 26,5, індекс навантаження - 165 (чи 5000 кг), швидкість - 40 - 50 км/год.

Усі представлені моделі мають поліпшені зчіпні властивості і високі показники еластичності, що дозволяє їм ефективно працювати навіть при зниженні тиску. У Ceat повідомляють також про збільшений термін експлуатації нових моделей. Новинки, що у свою чергу анонсуються, які зараз розробляються фахівцями компанії, будуть орієнтовані передусім на високопотужні трактори і збиральні комбайни.

01 березня 2019 р.