Пусто
Continental створила новинку для електричних автобусів
Дивитися всі Новини

Continental створила новинку для електричних автобусів

Шинний бренд Continental розширює свою специфіку - цього року в лінійці компанії уперше з'являться шини для міських електроавтобусів. Шини Conti Urban HA3 мають посилену конструкцію і призначені для підвищених щоденних навантажень.

Розробка шин для електроавтобусів

У німецькій компанії Континентал оголосили про створення нових покришок для міських автобусів, які працюють на електричній тязі. Conti Urban HA3 доки виготовляються тільки в одному типорозмірі - 315/60 R 22.5. Ця модель була створена цілеспрямовано для конструктивних особливостей електроавтобусів. Вони можуть встановлюватися на будь-яку вісь і розраховані на експлуатаційні завдання міського транспорту.

Головною властивістю Conti Urban HA3 виробник називає здатність витримувати високі навантаження. Шини мають посилену конструкцію, що викликано значною вагою акумулятора і високим крутним моментом. Згідно з даними інженерів Континентал, новинка в змозі витримати навантаження 8 тонн на одну вісь. Цей результат приблизно на півтонни кращий, ніж у більшості аналогічних шин, присутніх на ринку.

Одно з важливих властивостей Conti Urban HA3 - ці покришки були створені цілеспрямовано для електричного міського транспорту з урахуванням усіх потреб електроавтобусів. При розробці цієї моделі інженери Continental активно співпрацювали з провідними європейськими виробниками міського транспорту, у тому числі електричного, а також муніципальними перевізниками. Завдяки цьому вдалося створити продукт високої продуктивності і функціональності, що одночасно відповідає усім вимогам комфорту і безпеки.

Технічні характеристики

Нові всесезонні шини , як заявлено в резюме виробника, мають підвищену вантажопідйомність. Але цією властивістю не обмежуються переваги нової розробки німецького бренду. Протектор покришки виготовляється з інноваційної гумової суміші з підвищеним вмістом натурального каучуку. Це досягнення робить шину стійкою до тріщин і інших механічних ушкоджень, уповільнює процес її стирання шин, протягуючи термін служби.

Підвищена вантажопідйомність забезпечується завдяки щільному розташуванню товстих ниток в конструкції корду. Підвищує стійкість, особливо в поворотах і на мокрій або слизькій дорозі, ширша пляма контакту. За забезпечення керованості і безпеку на мокрому асфальті в міських умовах відповідають спеціальні ламелі, наявні близьке розташування і конструкцію, що взаємно змикається. Розташовані таким чином ламелі на додаток до основної функції знижують рівень шуму, що особливо важливо при частому контакті коліс автобусів з бордюром.

Всесезонний характер гарантований виробником - можливість використання покришок у тому числі в снігопад і ожеледь підтверджується спеціальним маркіруванням на бічній частині шини . Виробник передбачив можливість неодноразового відновлення протектора.

Новий продукт орієнтований переважно на європейську транспортну систему. У продажу Conti Urban HA3 з'являться найближчим часом.

09 квітня 2019 р.