Для нового кроссовера Toyota выбрали шины Bridgestone
Дивитися всі Новини

Для нового кроссовера Toyota выбрали шины Bridgestone

В автомобільній компанії Toyota визначилися з покришками для нової варіації кросовера RAV4. Вибір припав на шини Bridgestone Alenza 001. Таким чином обидві японські компанії зміцнили і розширили співпрацю.

Вибір шин для Toyota RAV4

Оновлена дисперсія кросовера Toyota RAV4 офіційно отримала шини для заводській комплектації. Згідно з інформацією бренду, ними стали Bridgestone Alenza 001. Своє рішення в автомобільній компанії пояснили необхідністю підтримувати і покращувати технічні властивості, притаманні оновленому кросоверу.

Серед основних якостей, завдяки яким Alenza 001 вибирають для сучасних потужних кросоверів, - підвищення керованості на сухому і мокрий асфальт, покращення, зменшення опору коченню і пом'якшення ходу. Окремо виробники підкреслюють економічність цієї моделі за рахунок оптимізації витрат палива.

Для Toyota RAV4 був обраний типорозмір 225/65 R17 102H. В Європі ця модель вже представлена на продажу. Ця версія для кросоверів - один з флагманів нинішньої лінійки Бріджстоун. Крім Toyota, модель була схвалена для машин цього класу виробництва BMW.

Властивості Bridgestone Alenza 001

Літні шини   Alenza 001 належать до новинок у своїй категорії ринку. Виробник оголосив про її створення у 2017 році. Згідно своїм експлуатаційним властивостям покришки розраховані на преміальні міські позашляховики. А згідно характеристиці фахівців Бріджстоун, в ній оптимально поєднуються хороша динаміка на сухій дорозі, стабільна керованість в несприятливих погодних умовах і висока ступінь зносостійкості.

Конструкція покришок включає посилений каркас, особлива структура борту якого перешкоджає механічних пошкоджень та дозволяє витримувати навіть серйозні навантаження. Це особливо важливо у зв'язку з тим, що кросовери, на які розрахована ця гума, включаючи RAV4 Toyota, - важкі і потужні автомобілі. Вони вимагають від гуми витривалості, високого рівня вантажопідйомності і зносостійкості.

Жорсткі елементи, які входять в конструкцію протектора, також полегшують зчеплення. Наявність спеціальних каналів допомагає забезпечити якісний дренаж води.

Малюнок протектора асиметричний. В його складі - велику кількість блоків різної форми, що забезпечує високу функціональність в різних дорожніх умовах.

Одне з найважливіших переваг Alenza 001, завдяки яким покришки були обрані для позашляховика Тойота, - інноваційна гумова суміш. В її виробництві використовується спеціальна технологія NanoPro-Tech. Вона полягає в інноваційному й оптимальному поєднанні полімерів різного типу на молекулярному рівні. У підсумку готовий компаунд являє собою ідеальний матеріал, що дозволяє зменшити опір коченню, підвищити якість і швидкість гальмування і при цьому не знизити показники ходимості. Зносостійкість покришки збільшується завдяки застосуванню насічок, нанесених на центральні ребра протектора.

Візуалізацію плями контакту, або Ultimate Eye - революційну технологію бренду, називають однією з фішок цієї моделі. Ця деталь дозволяє домогтися високої ефективності гальмування в будь-яких умовах і зберігати унікальну дизайнерську особливість.

23 квітня 2019 р.