Для Toyota Yaris Cross були обрані шини Yokohama
Дивитися всі Новини

Для Toyota Yaris Cross були обрані шини Yokohama

Два відомих бренди - автомобільний Toyota і шинний виробник Yokohama почали новий етап співпраці. Нещодавно представники японського автовиробника повідомили про те, що для заводського оснащення свого нового Toyota Yaris Cross були обрані літні турингові шини Yokohama BluEarth-GT AE51.

Вибір Yokohama BluEarth-GT AE51 для нового продукту Toyota

Відомий японський бренд Toyota нещодавно представив свій новий компактний кросовер Yaris Cross. Для первинної комплектації цієї моделі були обрані літні шини, заявлені як гранд-турінгова модель для седанів середнього класу Yokohama BluEarth-GT AE51. Для Yaris Cross покришки будуть представлені поки тільки в одному розмірі - 205/65R16 з індексом швидкості 95H.

Основні причини, через які представники автовиробника зупинилися саме на цій моделі - підвищена керованість покришок у різних дорожніх і погодних умовах і знижені витрати палива. Турингові шини Yokohama вже входили до комплектації Toyota Corolla і автомобілів інших відомих виробників.

Експлуатаційні властивості шин Yokohama

Літні шини , обрані для нового кросовера Yokohama, з'явилися на ринку влітку 2019 року. Ця модель продовжила традиції вже традиційної лінійки BluEarth і була розроблена з акцентом на зниженні опору коченню. Це в свою чергу дозволяє досягти високої паливної економічності. Крім цього її характеризують як шину, що відрізняється однаково високим рівнем зчеплення на сухій і мокрій поверхні, тривалим терміном експлуатації і підвищеною комфортністю під час їзди.

Виробник акцентує увагу на таких характеристиках Yokohama BluEarth-GT AE51:

  •    спеціально розроблений для цієї моделі асиметричний малюнок був створений таким чином, щоб забезпечити цю турингову модель високим ступенем комфорту в поєднанні з хорошою стійкістю і точністю управління кермом;
  •    три центральні ребра великого розміру покращують курсову стійкість, а канавка, що має форму блискавки, додатково забезпечує більш якісне зчеплення в умовах мокрої дороги;
  •     кільцеві канавки широкої форми у поєднанні з щілиноподібними прорізами, якими оснащені ребра протектора, забезпечують відмінне зчеплення і гальмування на мокрому асфальті, зберігаючи при цьому відмінні характеристики на сухій поверхні;
  •    використання заглиблень у боковинах, що перешкоджають деформації під дією високих навантажень;
  •    жорстка конструкція шин , у тому числі жорсткий профіль, дають хорошу курсову стійкість, не знижуючи показники комфорту.

Паливна ефективність цієї моделі в тому числі забезпечується завдяки застосуванню інноваційної двошарової структури протектора і додаткового підпротекторного шару. Така структура, що зменшує виділення тепла, дозволяє знизити втрати енергії.

06 жовтня 2020 р.