Європейська Cooper Tire  представила нові всесезонні шини
Дивитися всі Новини

Європейська Cooper Tire представила нові всесезонні шини

Європейське відділення шинної компанії Cooper Tire розширила свою всесезонну лінійку. Нові шини Discoverer ATT, призначені для позашляховиків і кросоверів, поєднують в собі всюдихідність, низький рівень шуму і їздовим комфорт.

Всесезонна новинка від Cooper

Лінійка компанії Cooper Tire для позашляховиків і кросоверів в 2019 році буде розширена завдяки включенню в асортимент нової розробки. Представники шинного бренду повідомили про створення та виході на ринок нового представника сімейства Discoverer.

Гума, яка отримала назву Discoverer ATT, призначена для руху на швидкості до 210 км/год. Виробник передбачив широке розмаїття типорозмірів. Крім великих і потужних позашляховиків, шини підійдуть й машинам середніх розмірів, які пересуваються переважно по міських дорогах або легкому бездоріжжю.

Нові всесезонні шини розраховані на експлуатацію на твердому дорожньому покритті, а також на часту їзду в умовах бездоріжжя у співвідношенні 60/40.

Серед основних характеристик, притаманних новинці Discoverer, фахівці Cooper називають високу ступінь прохідності, низький рівень шуму і комфорт під час їзди. Підвищена надійність забезпечується удосконаленим гумовим складом і посиленим каркасом, які перешкоджають виникненню проколів та інших механічних пошкоджень.

Технічні та експлуатаційні властивості

Нова модель поєднує в собі традиційні для шин Cooper розробки і зовсім нові технології. Одне з важливих якостей - здатність впевнено пересуватися по поверхні різного типу. Discoverer ATT однаково добре справляється з твердим дорожнім покриттям і бездоріжжям. При цьому завдяки оновленої послідовності кроку протектора та спеціальної конструкцією протектора шина відрізняється високим акустичним комфортом. Навіть під час швидкого руху створюється звуковий бар 'єр, який не пропускає що виникає шум у салон авто.

Для створення каркаса Discoverer ATT були використані вдосконалені металокордні брекери. Їх міцність приблизно на 37 відсотків вище попередніх моделей для позашляховиків. Фахівці Cooper повідомляють, що це якість покращує несучу здатність нових покришок і зміцнює їх, протидіючи можливим пошкоджень.

Окрему увагу інженери Cooper приділили компаунду. Його складу збагачено силікою, що надає їм міцність. Гума цієї моделі розрахована на використання за межами рівних доріг, тому стійкість до порізів і проколам була в числі важливих пріоритетів для розробників. Інше винахід, що захищає поверхню шин від ушкоджень - злегка піднесений бордюр, розташований на колі шини з її бічної сторони.

Хороше зчеплення на мокрій дорозі й несхильність аквапланування - один з пріоритетів виробника при розробці нового покоління Discoverer. За рівнем зчеплення з мокрою поверхнею, згідно стандартам європейської маркування, новинка була віднесена до класу "С".

10 травня 2019 р.