Giti збільшує можливості вантажних шин
Дивитися всі Новини

Giti збільшує можливості вантажних шин

Шинна компанія Giti привезла на Шанхайський автосалон свою вантажну новинку. Представлені шини Giti GSR237 і Primewell PSR239 мають підвищену ходимість, високий експлуатаційний ресурс і значну економічність.

Шини Giti: інноваційне рішення для вантажного транспорту

Відомий сінгапурський виробник автомобільної гуми Giti взяв участь в Шанхайському автосалоні, де представив відразу дві свої вантажні новинки. Моделі Giti GSR237 і Primewell PSR239 заявлені як абсолютно інноваційні продукти, спроможні, за словами представників Giti, десять разів обігнути планету. Головною перевагою новинок називають підвищену ходимість і тривалий експлуатаційний ресурс.

Актуальність своїх розробок представники Giti пояснили запитом більшості сучасних компаній і автопарків: одне з існуючих вимог - зниження витрат на обслуговування автомобілів і паливні витрати. У зв’язку з тим, що пробіг автомобілів в більшості компаній індустрії з вантажоперевезень постійно зростає, необхідно забезпечити мінімізацію часу і витрат на технічне обслуговування. Зменшення фінансових витрат на утримання автомобілів при цьому не повинно означати зниження якості та безпеки. Саме ці пріоритети лягли в основу новітніх розробок сінгапурській компанії. Більш того, керівництво Giti впевнено заявляє про те, що їхня нова продукція - найкращі вантажні шини в історії.

Технічні властивості

В основі функціоналу моделей Giti GSR237 і Primewell PSR239 - перш за все, безпека, яка оптимально поєднується з довговічністю і економічністю. Домогтися такого балансу допомогли розробки, які інженери Giti проводили протягом декількох років. У створенні новинки використовувалися сучасні методи комп'ютерного моделювання, а перед виходом виробів на ринок було проведено спеціалізовані тести на полігоні.

Модифікована гумова суміш - одна з інновацій, якою пишаються у шинної компанії. Матеріал для покришок знижує виділення тепла, ніж довше зберігає їх цілісність і функціональність. Оптимізувати виділення тепла допомагає також використання корпусу шини оновленої конструкції. Це ж якість додало більшу стійкість протектора до пошкоджень і деформації.

Дизайн нових шин зазнав і деяких інших змін у порівнянні з іншими представниками вантажної лінійки. Обидві представлені в Шанхаї новинки були оснащені більш широким рисунком протектора і посиленою глибиною канавок. Малюнок доріжки протектора був оптимізований таким чином, щоб знизити ймовірність прослизання на мокрому або складному грунті.

Зменшення витрат палива - другий напрям, за якими проводилось удосконалення якостей нових шин. За даними виробника, йому вдалося домогтися зниження опору коченню в межах 20 - 40%. За попередніми підрахунками, це якість допомагає шинам в цілому заощадити 650 доларів.

Раніше Giti вже анонсувала всесезонні шини для вантажного використання, які дозволять максимально знизити експлуатаційні витрати і максимально підвищити загальний ресурс. Вивівши на ринок нові моделі, виробник гарантує, що Giti GSR237 і Primewell PSR239 підвладне подолати до 400 тисяч км, а в деяких випадках – навіть в межах 500 тисяч кілометрів.

26 квітня 2019 р.