Goodyear створила інноваційні вантажні шини
Дивитися всі Новини

Goodyear створила інноваційні вантажні шини

Компанія Goodyear випускає революційну новинку - вантажні шини, призначені для руху по твердому покриттю. Покришки нового покоління з'являться одночасно у двох лінійках, що посідають в асортименті бренду провідні позиції.

Нове покоління Goodyear

В останні роки затребуваність у вантажних шинах з розширеними властивостями значно зросла. Цю тенденцію помітили в шинній компанії Goodyear. Результатом стали нові розробки американського бренду - найближчим часом він виводить на ринок лінійки вантажної гуми для їзди по твердому дорожньому покриттю.

Обидві новинки - Goodyear Kmax Gen 2 і Fuelmax Gen 2, володіють базовими якостями, необхідними для дальньорейсових і міжрегіональних перевезень. Це в першу чергу підвищений експлуатаційний ресурс і економічний витрата палива. Вони були розроблені також з урахуванням постійного підвищення попиту на гуму з великим пробігом. Сучасні власники і водії вантажних машин обирають всесезонні шини , які будуть зберігати якісне зчеплення та керованість за різної погоді незалежно від пробігу й навантаження. З урахуванням цих вимог оновлені шини стали покращеною заміною для своїх попередників - Goodyear Kmax і Fuelmax.

Експлуатаційні якості

Модель Goodyear Kmax Gen 2 представлена у двох різновидах - для рульової і ведучої осей. Залежно від цього її різновиди мають найменування відповідно Kmax S Gen 2 і Kmax D Gen 2. На підтвердження поліпшення якостей зчеплення на мокрій дорозі компанія продемонструвала відео, зроблене під час тестування новинки. За результатами тестів, оновлені моделі на 25% краще підготовлені до використання в несприятливих погодних умовах, їх опірність пошкоджень покращена на 15%, на 5% підвищений показник економічності.

У свою чергу Kmax S Gen 2 пропонується для продажу в двох варіантах малюнка протектора. Спеціальне формування ребер протектора здійснюється спеціальною технологією, розробленою інженерами американського бренду. Для стабілізації у зоні найбільшого навантаження тут застосовується з'єднання мостів жорсткості у центральних канавках. Ця якість одночасно покращує керованість і підвищує зносостійкість гуми. Оптимізує розподіл тиску при навантаженнях різного типу і спеціальна форма каркаса, яка була розроблена безпосередньо для цієї моделі. А хімічний склад компаунда був створений з розрахунком на можливі перепади температур і тривалий термін служби.

Модель Kmax D Gen 2, призначена для провідної осі, має поглиблені, в порівнянні з попередниками канавки і ламелі. Ця якість дозволяє домогтися поліпшеного зчеплення навіть при сильному зносі. Хорошому зчепленню і виведенню зайвої води із коліс сприяють збільшені канавки в плечовій зоні покришок. Висока міцність і оновлений дизайн каркасу шини дозволяють ефективно позбавлятися каміння, що застрягає у колесах. Протектор складається із двох різних компонентів - це одна з основних особливостей Kmax D Gen 2. Комбінований гумовий склад дозволяє домогтися основних цілей - стійкості до зношування, надійності каркасу та економічності у витраті палива.

Схожі властивості мають і шини Fuelmax Gen 2. Тут загальний ресурс збільшили на 10% у порівнянні з попередником, зчеплення та керованість при несприятливій погоді - на 30%. Виробник помітно мінімізував рівень шуму.

21 травня 2019 р.