Hankook розширює асортимент автобусних шин
Дивитися всі Новини

Hankook розширює асортимент автобусних шин

Протягом декількох останніх місяців компанія Hankook Tire представила цілий ряд міцних і витривалих шин для автобусів. Черговою новинкою стала модель SmartCity AU04 +, створена за інноваційною технологією із застосуванням висококласних матеріалів. Покришка підходить для міських і приміських маршрутів, відрізняється відмінною прохідністю, довговічністю і безпекою. Вона може бути використана протягом усього року, так як отримала маркування 3PMSF (значок гори з трьома вершинами і сніжинкою), а також M + S (сніг + грязь).

Основні переваги нової шини

Під час презентації Hankook SmartCity AU04 + виробник окремо відзначив дві найважливіших властивості новинки: її паливну економічність і максимальну зносостійкість.

shiny

В процесі експлуатації автобусні покришки піддаються набагато більшому навантаженню, ніж гума легкових автомобілів:

  •  часте гальмування;
  •  регулярний контакт з бордюрами;
  •  вага транспортного засобу і пасажирів;
  •  постійний вплив погодних факторів (перепади температур, дощ, сніг, сонце);
  •  підвищений ризик механічних пошкоджень (проколи, порізи, розриви).

В результаті, головною проблемою більшості автобусних покришок стає нерівномірне зношення і швидке зниження якості зчіпних характеристик.

Розробляючи всесезонні шини SmartCity AU04 +, фахівці бренду вдосконалили конструкцію виробу і створили новий, поліпшений компаунд. Він відмінно протистоїть перегріву і витримує низькі температури.

Особливості дизайну моделі

Протекторний малюнок виробу включає два центральних ребра, які розділені звивистими дренажними каналами. На ребрах є ламелі, але в цілому, протектор має досить гладку поверхню. Це вказує на те, що модель призначена виключно для твердих дорожніх полотен.

shiny

Завдяки унікальній будові водоевакуаційних жолобів виріб відмінно протистоїть акваплануванню, що не буксує і не ковзає на мокрій трасі.

Рівні плечові зони істотно підвищують динамічність транспортного засобу і знижують опір коченню, що дозволяє водієві більш продуктивно використовувати паливо.

Конструкція боковин адаптована для рівномірного розподілу тиску на всі протекторні елементи в контактній плямі. Бічні стінки шини були укріплені, як і в моделі AU03 +, презентованій раніше. Це захищає покришку від деформації внаслідок ударів або перевантаження. Новинка випускається в типорозмірі 275/70 R22.5. Для спрощення експлуатації шинники розмістили на боковині моделі індикатор зносу.

Нагадаємо, що на попередніх презентаціях Ханкук представив автобусні шини для міського транспорту AU03 і AU03 +. Їх загальною характеристикою стала висока ефективність гальмування.

Для здійснення тривалих міжміських переїздів південнокорейський виробник розробив моделі SmartTouring DL22 і SmartTouring AL22. Вони також можуть похвалитися зниженим опором коченню, комфортабельністю, безпекою, м'яким і тихим ходом.

12 квітня 2018 р.