До 2020 року Michelin збільшить продуктивність своїх шин
Дивитися всі Новини

До 2020 року Michelin збільшить продуктивність своїх шин

Французький виробник шин поділився своїми амбітними планами на майбутнє. Зокрема, до 2020 року Michelin збільшить продуктивність своїх покришок не менше, ніж на 10% в порівнянні з базовим рівнем 2010 року. Така заява пролунала 7 червня під час зборів інвесторів в Парижі. Крім того, представники компанії відзначають, що вже до кінця 2017 продуктивність продукції бренду була збільшена на 7,6%.

Плани на майбутнє

Згідно заявленої програми, Michelin працює над тим, щоб заощадити 3 мільярди літрів палива протягом експлуатаційного строку своїх шин, а також знизити викиди вуглекислого газу більш ніж на 8 мільйонів тонн. Всі цифри вказані в порівнянні з базовими показниками 2010 року. Досягти поставленої мети допоможе зниження опору коченню вантажних і комерційних шин . Уже зараз Michelin значно просунулася в даному напрямку. Також в планах компанії - розвиток економіки з багатооборотним використанням продукції і випуск покришок, які будуть складатися з відновлюваної сировини або перероблених шин не менше, ніж на 30%. Як відзначили в компанії, до кінця 2017 року середня частка відновлюваної сировини та повторно використовуваних матеріалів при виробництві гуми вже склала 29%.

Ще одна важлива мета компанії - знизити техногенне навантаження своїх виробничих потужностей. До 2020 року цей показник повинен впасти на 50%. Зокрема, мова йде про підвищення енергетичної ефективності на 38% в порівнянні з рівнем 2005 року. На даний момент компанія вже скоротила техногенне навантаження своїх заводів на 47,3%, в той час, як енергоефективність зросла на 30%.

Раніше в Michelin заявляли про те, що до 2048 року всі шини бренду будуть на 80% складатися з нешкідливих для екології поновлюваних матеріалів. До цього ж періоду компанія обіцяє розробити шини, на 100% придатні для переробки.

Екологічна гонка

Все більше компаній, які займаються виробництвом   автомобільної гуми, роблять ставку на екологічність своєї продукції. Справа в тому, що питання про шкоду шинного виробництва для природи стоїть дуже гостро вже не перший рік. У цьому своєрідному змаганні за збереження планети місце лідера займає саме французький концерн Michelin.

Як заявляє виробник, щорічний бюджет компанії на дослідження в області екології виробництва становить приблизно €500-600 мільйонів. Ці зусилля приносять хороші результати, виходячи з цифр, наведених вище.

Удосконалюючи споживчі властивості і технічні характеристики покришок, підприємство одночасно поліпшує і екологічні параметри своєї продукції. Зокрема, вже зараз інженерами і вченими концерну було суттєво зменшено характеристику опору коченню. Це автоматично призводить до зниження витрати палива і скорочення шкідливих викидів в атмосферу. Постійно впроваджуються нові енергозберігаючі технології, неорганічні компоненти замінюються природною сировиною. Все це в поєднанні з високою якістю продукції робить шини Michelin все більш затребуваними.

12 червня 2018 р.