KAMA TYRES - про новинки та плани на майбутнє
Дивитися всі Новини

KAMA TYRES - про новинки та плани на майбутнє

На початку червня заступник директора з маркетингу ТД «Кама» Андрій Бутон дав інтерв'ю одному з авторитетних автомобільних видань. Серед іншого, він поділився тим, який саме вектор розвитку компанія вибере надалі, які новинки шинної продукції варто чекати незабаром, а також розповів, якими саме позиціями поповниться каталог шин.

Про новинки

Як відомо, в кінці весни в німецькому Кельні пройшла перша міжнародна виставка досягнень шинної індустрії The Tire Cologne 2018. KAMA TYRES представила тут і свої старі перевірені часом покришки, і цілий ряд новинок класу ЦМК. Ці шини отримали поліпшену формулу гумової суміші і створювалися на основі інноваційних технологій. Першим представником нового модельного ряду стала шина Кама PRO NU 404. Вона може бути використана на всіх осях транспортного засобу завдяки регульованому рівню тиску.

Були представлені на виставці і моделі NF202, NR201 і NR202. Вони призначені для всесезонного використання і показують високі результати на різних типах поверхонь. Ці шини мають маркування 3PMSF, що ще раз підтверджує їх високу якість.

В ході виставки KAMA TYRES представила і свою екологічну технологію відновлення вантажних шин з цільним металевим кордом - холодне наварювання протектора. Це найкраща альтернатива утилізації покришок, що дозволяє повністю виробити ресурс каркаса.

Плани на майбутнє

​В інтерв'ю Андрій Бутон відзначив, що компанія прагне розвивати свій бренд Viatti. Уже в 2020 році на ринок вийдуть дві нові серії покришок - літні комерційні вантажні та паркетні шини для кросоверів .

Також в найближчому майбутньому компанія починає оновлення існуючих лінійок як легкових, так і вантажних шин. До 2025 року планується значно збільшити обсяги виробництва.

Ще однією стратегічною метою компанії є збільшення капіталізації. За словами Бутона, для KAMA TYRES - це не тільки зміна позиціонування, але і стратегічних цілей в плані розвитку.

У 2018 році компанія планує випустити до 15 мільйонів одиниць продукції. Це на 12% більше, ніж в минулому році. В асортимент входять легкові, комерційні, вантажні шини, комплектуючі для спецтехніки - всього близько 370 найменувань.

Експортні поставки здійснюються в основному в країни СНД, однак стрімко ростуть і обсяги поставок до країн далекого зарубіжжя. І одним з важливих кроків до освоєння світового ринку стало участь KAMA TYRES в The Tire Cologne 2018. Якщо говорити про географію експорту, вона включає 48 країн. Цю цифру компанія планує збільшувати надалі.

Доступна продукція KAMA TYRES і українському споживачеві. Якісні покришки з гарантією від виробника пропонує інтернет-магазин Інфошина - доступні ціни та доставка по всій Україні.

20 червня 2018 р.