Літні шини Farroad FRD 16 отримали найвищі оцінки експертів
Дивитися всі Новини

Літні шини Farroad FRD 16 отримали найвищі оцінки експертів

Літні шини Farroad FRD 16 отримали міжнародне визнання. Як повідомили представники китайського виробника Fengyuan Tire, їх нова модель покришок отримала найвищі оцінки відповідно до європейської класифікації. Спеціальне тестування провела незалежна організація, яка оцінила основні функціональні параметри гуми.

Farroad FRD 16 : критерії і результат оцінювання

Китайський шинний виробник повідомив про успіх своєї нової моделі покришок. Покришки цього бренду Farroad FRD 16 були протестовані спеціалізованою організацією Smithers Rapra, що проводить незалежне оцінювання покришок. В результаті моделі були присвоєні вищі бали за усіма основними показниками.

Літні шини повинні мати декілька основних якостей. Ця передусім упевнена поведінка на мокрому асфальті і високий рівень паливної економічності. Продемонстроване в процесі тестування зчеплення з мокрою дорогою дозволило експертам присудити продукту найвищу оцінку "А" відповідно до європейської класифікації. Економічність у витраті палива отримало таку ж високу оцінку.

Технічні характеристики

Farroad FRD 16 розроблялися спочатку з урахуванням європейських вимог і норм. Досягти цього китайський розробник зміг завдяки тісній співпраці з інженерами інших профільних компаній і використанню світового досвіду у виготовленні автомобільної гуми.

Характеризуючи нову літню модель, її творці називають такі її ключові властивості:

  • Використання легені, але щільного матеріалу, що дозволяє понизити опір коченню і при цьому запобігти виникненню ушкоджень;
  • Застосування спеціальних пересічних канавок, які полегшують рух в дощову погоду. Канавки призначені для прискорення розсіювання води. Тим самим запобігає поперечне ковзання;
  • Наявність центрального пилкоподібного ребра в конструкції протектора. Ця деталь робить розгін і гальмування ефективнішим і безпечнішим.

До позитивних властивостей відноситься також низький рівень шуму і істотна економія палива.

Як характеризують цю модель самі виробники і експерти, гума Farroad FRD 16 ідеальна для сімейних легкових автомобілів, що належать до середнього класу. Вони забезпечують максимальний комфорт при неквапливій їзді по місту в суху або дощовиту літню погоду. При цьому модель може демонструвати недостатню швидкість і маневреність на автомобілях спортивного класу.

Як заявили представники компанії-виробника, такий успіх не випадковий. Фахівці Fengyuan постійно працюють над підвищенням якості продукції, приділяючи досить уваги інвестиціям в дослідження ринку, нові розробки і впровадження у виробництво інноваційних матеріалів. За основу нових продуктів береться перевірена форма, яка збагачується новими технологіями і матеріалами. Такі високі оцінки експертів, по визнанню керівництва китайської компанії, стимулюють її до виходу на світовий ринок.

27 березня 2019 р.